Bacak kası yapmak istiyorum?

Bacak kası yapmak istiyorum. Nasil hareketler yapabilirim acaba? Surekli koşarsam olabilirmi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyüş, koşu ve kültür fizik hareketleri.Tabi ki bunlar istediğin şekil de bacak kası vermez ama sana ilacını ve prospektüsünü hemen yazayım :)

Spor ürünleri satan mağazalar da ayak bileği kumtorbaları var.İki ayağına da eşit ağırlık da cırt cırtlı olarak takıyorsun.Yürüyüş yapıyorsun önce 10 15 gün.Daha sonra yavaş tempo da koşuya başlıyorsun.Ay sonun da hafif bir ağrı olabilir, hamlıktan ötürü.İkinci ayın girişin de aynı şekil de torbalarla koşuya devam et.Üçüncü ay da torbaları çıkar ve koş bana inan ki rüzgar gibi koşacaksın ve ayaklarını çok hafif hissedeceksin, ayrıca bacakların da kaslanmış olacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Koşmak, bisiklet sürmek vs bunlar kas yapmaz, yağ yakar. Sporda 2 evre vardır. Aerobik ve anaerobik. Aerobik olan kasın oksijen yaktığı zaman dilimidir. Kasa büyük kuvvet uygulamadığın sürece bu aerobik olur. Yorulma kısımları da aerobik sayılır. Anaerobik ise kasın oksijensiz kasıldığı andır. Bu da ancak kası büyük bir kuvvetle zorlayarak sıkıştırarak olur. Koşmak sadece kaslarınızı yorar, aşırı kasmaz. Aerobik evreye girer. Bisiklet sürmek de aynı şekilde. En iyi bacak kası ağırlık kullanılarak yapılan squat ile olur. Ama teknik isteyen bir harekettir. Videoları izleyip doğrusu öğrenin. Her ay kullandığın ağırlıkları arttırarak yaparsan sonuç alırsın. 10x4 yapabileceğin bir ağırlıkla 1 gün yapıp 1 gün rest yapman daha iyi sonuç anlamana yarar.

0|0
    0|0
  • squat.. gerisi eritir saqdece..

0|0
    0|0
  • Kas yapma cirkin durur sikilastir sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Koşmak kesinlikle işe yarar. Ama göğüslerini eritir. İnternetten birçok egzersiz bulabilirsin mesela youtube da FitnessBlender diye bir profil var (seviyem yetmediği için link veremiyorum), oradaki egzersizleri gayet beğeniyorum. Durumun varsa iyi bir spor salonuna kaydol derim.

0|0
    0|1
  • Bisklet sur

0|0
    0|0
  • Bisiklet sur

0|0
    0|0
Yükleniyor...