Türk futbol klüpleri neden bu oyuncuları almıyor?

arkadaşlar internetten bakıyorum 3. veya daha alt liglere.yabancı ülkelerdende bakıyorum birsürü 19-20 yaşında futbolcu var ve bakıyorum istastistiklerine adam örneğin 88 maçta 67 gol atmış fiyatıda 100.000 euro gibi komik bir rakam (gs, fb, bjk ve di̇ğer profosyonel takimlar i̇çi̇n) neden böyle futbolcuları almazlar sizlerinde fikrini almak isterim.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Ukrayna ve Rus ligleri yillardir brezilyadan genc oyuncu getirip iki yil sonra avrupaya satiyor. Ayrica Porto örnegi var yillardir yetenekli oyuncu lari alip iki üc yil sonra dünya para kazaniyorlar

Ancak biz kisa planlarla transfer yapiyoruz 28 29 yasindaki oyuncular filan

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• FIFA Manager'da Brezilya ve ABD'den filan oyuncu alınamıyordu eğer Türkiye liginde oynuyorsanız...
    Bunun belki bir kıstası vardır ya da ciddi yaptırımları... O yüzden alınmıyordur...
    Dahası Türkiye'nin alt liglerinde ve alt yapıdaki oyunculara, gençlere yönelmek gerek...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Taraftar isim yapmis topçu istiyor

0|0
    0|0
  • Sen kulüp başkanı olsan takim kume düşer. 3. Ligde gol atma ile Şampiyonlar liginde gol atmak ayni sey mi? Bizim mahallede bir yirtik erhan var hali sahada 5 gol atiyor her mac. Onu alalim o zaman

0|0
    0|0
    • 2 veya 3.lig diyorum.Amatör takımdan git oyuncu al demiyorum.Dünyadaki her oyuncu Real Madridden çıkıyor zannediyorsun galiba.Adamlar önce dandik takımlarda izleyip bilgi alıp ona göre alıyorlar.

• hayır öyle bir şey yok.
      bir futbolcu gerçekten çok iyi ise 19-20 yaşına kadar 3.ligde olmaz. 13-14 yaşında kaparlar onu.

• Almaları için önce görmeleri gerekiyor. Bizimkiler sözleşmesi bitmiş yaşlı oyuncuları daha çok seviyor..

0|1
    0|0
Yükleniyor...