Real madrid mi atletico madridmi?

Bugun olacak macta hangi takimi tutuyorsunuz? Real madrid cok iddiali takim ve cok iyi hazirlanmis maca! Atletico madrid ise iddiali gorsenmiyor! Ben azeriyim atletico nun formasinda yazilan yaziya gore atletico nun kazanmasin istiyorum! Peki siz hangi takimin kazanmasin istiyorsunuz?

• Atletico madrid
    A seç
  • Real madrid
    B seç
  • Futbolla ilgilenmiyorum
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• heykeli dikilecek kızsın.. şampiyonlar ligi final maçının konusunu açmış.. takımların kısa kısa analizlerini yapmış..

ne atletico, ne madrid... forza xadija1995 :P

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Atletico madrid

0|0
    0|0
  • bayern kendi sahasında ribery-roben ezer geçer dedim h1 oynadım patladı...şimdi almanyada bayerni dağıtan madrid ezer geçer diyorum.
    atletic zaten imkansızı başarıp amacına ulaştı.kutlamalardan partilerden eğlenceden doğrudüzgün çalışamadı bile...sahada hayalet gibi bir atletic izleriz.ronaldo damga vurur ezer geçer

0|0
    0|0
  • sırf Arda ıcınde oldugu ıcın Atletico madridin kazanmasını istiyorum nede olsa Türkün başarısını o da temsil ediyor.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olmama rağmen Arda için Atletico diyorum.Bizi dışarda güzel temsil ediyor.

0|0
    0|0
  • İnşallah madrid alır :Dakdaldşkad :D

0|0
    0|0
  • A.madrid gönlüm ondan yana

0|0
    0|0
  • Kalbim Atletico diyor. Bende kalbime güvenerek Atletico diyorum.. Kazanan Arda Turan olacak.

0|0
    0|0
  • Real madrid :)

0|0
    0|0
  • reaalin klas farki hu maci aldirir. aloha gordo de mierda :)

0|0
    0|0
  • berabere kalsınlar.

0|0
    0|0
  • Real kazanır ama gonlumuz atleticodan yana.

0|0
    0|0
  • Atletico Madrid! Arda sevinsin

0|0
    0|0
  • onu bırak bana seni lazım seni:D

0|0
    0|1
  • madrid kazanır bence :)

0|0
    0|0
  • Tabikide Real Madrid.Hatta skor tahminim 3-0 :)

0|0
    0|0
  • Kendi takimlarimi tutuyorum

0|0
    0|0
  • gönlüm atletico tarafında olsa da ronaldo sadece 1 kez aldığı cl kupasını yıllar önce manchester takımında almıştı. bu kadar geldikten sonra daha kaptıracağını sanmıyorum. tabii ki tek kişiyle olacak bir şey değil ama bugün real madrid patlayacak gibi. ya patlayacak ya da kısır bir maç geçecek. kısır geçerse maç atleticonun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seninde dediyin gibi formalarinin uzerinde yazilan yazi icin atleticonun kazanmasini isterim. Ama real madrid taraftari oldugum icin madrid kazansin<3

1|0
    0|0
  • ¡hala Madrid¡ :)

0|0
    0|0
  • saat kaçaydı ki :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...