Evde spor yapıyor musunuz?

Ikı haftadır spora gıdemıyorum kendımı çok suçlu hissediyorum bu yüzden kendime pilates kitabı aldım ve ona bakarak evde pilatese devam etmeye başladım.Sizde evde spor yapıyormusunuz?Yapıyorsanız ne yapıyorsunuz hangı kaynaklardan yararlanıyorsunuz?Ben Umay Villa'nın "Pilates ile bölgesel incelme"kitabını aldım

• Evet yapıyorum
    55% (6)76% (16)69% (22)Oy Ver
  • Hayır yapmıyorum
    36% (4)14% (3)22% (7)Oy Ver
  • Spor yapmak istiyorum ama çok üşeniyorum
    9% (1)10% (2)9% (3)Oy Ver
  • Spor yapmak istiyorum ama zamanım yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Spor ve ben ayrı dünyaların insanıyız :)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene evde spor yaparak alt yapıyı oluşturdum ve şimdi salonda çalışıyorum . Yapamadığım bigün olursa aklımda takılı kalıyor ve illaki bi şekilde onu gideriyorum .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ev arkadaşlarımla ortak barfiks çubuğu aldık mutfak kapımıza sabitledik ayrıca atlama ipimiz ve kol güçlendirmek için kullandığımız ağırlıklar var. mekikle destekleyince bize yetiyor ortalamada günlük 20 barfiks çekiyoruz mutfağa girip çıkarken, aldığımız kaloriyi harcatmaya yetiyor o da.

1|0
    0|0
  • dambıl + el yayım var birde mekik + şınav çekiyorum

Ya arkadaşlar bana bir barfiks demiri önerebilir misiniz kullandığınız sağlam bir şey?

1|0
    0|0
  • hafta içi yoğun olduğumdan ancak hafta sonu spor yapma şansm oluyor oda sabah 6 ila 9 arası..

1|0
    0|0
  • 2ay öncesine kadar düzenli spor salonuna gidiyodum.Ama işlerim yoğun olduğu için bırakmak zorunda kaldım.Evde pek yararlı olmuyo spor.Spor salonuna git bence.Sporunu yaparsın hocalarda var. Duşunu alır giyinir gidersin evine.En güzeli valla ben öyle yapıyodum.

Gerçi her nekadar duşlar umumi olsada sorun olmuyodu.

1|0
    0|0
  • Eliptik bisiklet ile kardiyo yapıyorum 4-5 gün, dumble ile de ağırlık çalışması 3-4 gün.

1|0
    0|0
  • Yapıyorum.2 tane dambıl ve 1 tane halter bar setim var.Bunlar olunca yetiyor zaten, her kasımı çalıştırabiliyorum.

1|0
    0|0
  • yapıyorum dambıl,şınav ve mekik çalışıyorum :)

1|0
    0|0
  • Mekik + şınav.

Hem zindelik hem stres atmak için birebir.

1|0
    0|0
  • Evde smack down yapıyoruz. Yenilmezlik ünvanım var :(

2|0
    0|0
  • dumbell setim var 50 kg onla çalışıyorum spor salonuna gitmek zor geliyor

1|0
    0|0
  • tek başıma spor yapmak zor geliyor eşli spor yapıyorum sayılırsa

1|0
    0|0
  • Evet haftada 3 gün fitness'a gidiyorum onun dışında diğer sporlarımı da yaparım.

1|0
    0|0
  • Bazen cok sık değil ama haftanın bir günü dışarda yaparım

1|0
    0|0
  • dambıl-kapı barı-göğüs yayı var

ama bende spor yapıcak güç yok.

1|0
    0|0
  • evet mekık ve sınav ıle ters mekık calısıyorum ve bır kac hareket daha cok guzel.

1|0
    0|0
  • evet yapıyorum

cipsleri havaya atıp azıma düşürmeye çalışıyorum. çok kalori yaktırıyor

1|0
    0|0
    • hahahahha deli :D

• eyw dostum o sizin süperliğiniz :))

• bendee :D

• klube (futbol) gıdıyodum bıraktım biraz spor ordan var ama sımdı bunla her sabah kaltıgımda 10 dk mekık cekıyorum işte kendı capımızda bıseyler yapıyoruz kaynak falan da yok ;) yat kalk :D

link

0|0
    0|0
  • B: Hayır yapmıyorum

0|0
    0|0
  • şüphesiz

0|0
    0|0
  • ben banyoda spor yaparım cidden

0|0
    0|0
  • küçükkken evde kardeşimle beraber çoraptan top yaparak futbol maçı oynardık, evde kırılmadık eşya kalmayınca evde spor yapmayı bıraktım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 2 haftadır gitmiyorum spora. Fazla kilo verdim. Spordan sonra hastalanıyorum. Yeme düzenimi oturtmaya çalışıyorum.

Fakat yine evde 15 dk olsada hafif mekik ve bir kaç plates hareketi yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Evet yapıyorum uzmantv yı acıyorum :)) ordan yardımla spor yapıyorum :)

1|0
    0|0
  • Hayır, yapmıyorum.

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum ben pek niyetim yok şimdilik.

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum ama yapasım var :P

1|0
    0|0
  • Gobegim vardi bir aralar onun için yapardim ama artik elveda dedi bana sonsuza dek. Umarim sonsuza dektir. :(

1|0
    0|0
  • Hayır yapmıyorum.

1|0
    0|0
  • Plates cd si aldım ama cıkss yapılmıyor evde , salona gitmeyi tercih ediyorum ..

0|0
    0|0
  • Yapıyorum. Jillian Michaels ın cd leri iyi çalıştırıyor.

1|0
    0|0
  • çok üşeniyorum :(

1|0
    0|0
  • B dedim.

0|0
    0|0
  • düzenli değil ama

0|0
    0|0
  • az bir şeey ...