Spora giderken yanımda neler olmalı?

Selam arkadaşlar günaydın iyi haftasonları dilerim, fitnessa başlıyorum, yanımda giderken ne götürmeliyim, spor çantama neler koymalıyım, olmazsa olmazlar nelerdir? Teşekkürler.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba

Soruna 2 farklı şekilde cevap verebilirim.

1) Spor salonunda banyo yapmayanlar için; Havlu, temiz ayakkabı, spor salonunda çalışacağın giysiler, müzik dinlemek istersen mp3 çalar, supplement kullanıyorsan shaker almalısın, ekstradan ellerin nasır olmaması için ağırlık eldiveni almalısın.

2) Spor salonunda banyo yapanlar için; İlk yazdığıma ek olarak, şampuan, duş jeli, saçını kurulamak için havlu, koltuk altı deo stick veya deodorant sana kalmış, iç çamaşırı ve parfüm.

Ayrıca spor salonunda kendime göre yorumlarsam ulu orta yerde boxer'ımı değiştiremem, evim yakın ama uzakta olsa dahi yine değiştirmem. Mecbur terli şekilde kalacak. Giyinme odaları olursa kapalı şekilde kimse giremeyeceği gibi o zaman ayrı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Havlu su soyunma kabini varsa yeni kıyafet dusu nerde alacagina bagli dus jeli vs. Ben dusu evde aliyordum i yuzden nasil isersen

0|0
    0|0
  • spora ne amaçla gittiğin önemli, kas yapmak için gidiyorsan shaker ın içinde proteinin olmalı, abartacaksan l carnitin bbca aminoasit falanda olabilir, eldivenlerini unutma, havlunu al

0|0
    0|0
  • Ter havlusu, yeni elbiseler, yıkanırken kullandığın malzemeler, salonda giymek için uygun bir ayakkabı.

0|0
    0|0
  • havlu , ayakkabı ve ne giyeceksen orda. parfüm de götürebilirsin. müzik yoksa mp3 çalar vs..

0|0
    0|0
  • havlu al

0|0
    0|0
  • don ve havlu

0|0
    0|0
  • eşofman , ayakkabı , havlu olmazsa olmazdır

0|0
    0|0
  • Su + muz yeterli. Meyve suyu da olur.

0|0
    0|0
  • Büyük boy haşlanmış tavuk göğsü. Tuzsuz, yağsız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Su şişesi kafi bence

0|0
    0|0
  • eşofman , ayakkabı , havlu , duşjeli , spor sonrası giyineceğin kıyafet

0|0
    0|0
  • su havlu

0|0
    0|0