Drogba'nın yerine Galatasaray'a ilaç olacak golcü kim olmalı?

geçen sene drogba umut ve burak saç baş yoldurdu yerlerine kim gelmeli

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Dzeko ve Balotelli yazanlar var gülüyorum bu duruma :)

Bu oyuncuların bonservis bedeli ne kadar haberiniz var mı acaba? Balotelli alınması daha yakın bir ihtimal ama Dzeko'ya para yettiremezsiniz en az 30 M € vermeniz lazım. Ayrıca M.City gibi bir takımı bırakmaz Dzeko, hadi diğer üst sıralarda avrupa takımları olsa olabilir de zor yani adamın maaşı bile yüksek takım içi dengesizlik oluşacaktır.

Gomis'e kötü diyenler var açıp izlemedikleri belli. Bence takviye yapacaklarını sanmıyorum.

5+3 sistemine geçildi.

Kalede = Muslera
    Defans = Telles, Chedjou
    Orta Saha = Melo, Sneijder
    Bunlar kesin ilk 5 te olacaktır.

Ayrıca tüm yabancıları sıralayalım.

Muslera, Telles, Chedjou, Dany, Burdisso, Melo, Sneijder, Bruma, Ontivero, Hajrovic, Ambrabat ve Drogba.

Drogba gidecek.
    Ambrabat = Malaga da durur yine
    Burdisso = Kiralık alındı geri döner
    Hajrovic = Önümüzde ki sezon Türk vatandaşı olacak mı veya takımda duracak mı belli değil

Şimdi galatasaray'ın kesemeyeceği oyuncular; Muslera kalede kesmezler.
    Telles daha yeni alındı + sol bek sıkıntısı kesmezler onuda gelecek vaat ediyor diye üstelik.
    Melo'yu kesmezler.
    Sneijder'i kesmezler.
    Bruma'da yeni alındı onu da kesmezler.

5 oyuncu var satılamayacağı garanti takımda kalacak olanlar yani.

Dany, Ontivero, Chedjou, Hajrovic. Bu oyuncular ne olacak? + Ontivero'yu da satacaklarını sanmam. Dany'i bu sefer kime verecekler merak ediyorum çok zor kiralanması ama.

muslera + melo + sneijder + ontivero + bruma + telles + chedjou + hajrovic + dany = 9 oyuncu

Bileti kesilmesi beklenen oyuncular = dany + hajrovic + chedjou
    Hajrovic çok pahalıya patlayacaktır yeni transfer edildi + uefa'dan ceza da yiyeceklerdir maaşını ödemedikleri için.
    Yani 2 yabancı defansı gönderseler bile yerini doldurmaları gerekecektir. Haliyle defans sıkıntısı baş gösterecektir. Forvet 2. planda kalır. Kadroya ise ilk 11 de oynayacak 5 oyuncu sokacakları için.

muslere + telles + melo + sneijder + ?

0|0
    0|0
  • şimdi sallamaya başlıcaklar robben ribery balotelli diye drogba bastonla yürüyordu bence katkı yapmadı bu sene vergi borçlarınada baktımız zaman gs nin işi zor gözüküyor mousa sow gibi adam lazım saha içinde kanattan diğer kanatlara geçicek.gs nin işi gerçekten zor.

0|0
    0|0
  • Ablacım ne gs aşkı varmıs sende :) bence almeida ıyı olur gs ye :)

0|0
    0|0
  • gomis olmaz bence daha kaliteli bir golcü lazım

0|0
    0|0
  • genç semihi alın semih şentürk :)

0|1
    0|1
  • en kralını getirseler fenere yetişemez boşuna vermesinler milyon dolarları panpa

0|0
    1|2
  • balotelli

0|0
    0|0
  • kimseyi almaya gerek yok.. umut var... neden güvenilmiyor umuta... geçen sezon attığı gollerden önemi çok büyük olanlar vardı. bu sene ilk juventus maçı mesela

0|0
    0|0
  • dzeko

0|0
    0|0
  • Hagi :)))

0|0
    0|0
  • Daniel Güiza

0|0
    0|0
  • Khouma Babacar

0|0
    0|0
  • Dzekoo zorr. Balotelli gibi.. ya da baska biri.. Belçikadan biri vaar adını bılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle Gomis veya Eto'o olacaktır.

0|0
    0|0
  • Mevlütle anlaşıldı diye biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...