Arkadaslar Sixpack (Karın Kası) düzenli çalısmayla ne kadar sürede olusur? belirgin olur?

Arkadaslar Sixpack (Karın Kası) düzenli çalısmayla ne kadar sürede olusur? ? belirgin olur

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yanında cardıo dıyet yapman lazım tek karın calısmayla olmaz

0|0
    1|0
    • peki ne kadar sürede olusur yapsak

• Karın kası zor cıkan bı kas mıdendekı yag kutlesını erıtmene baglı ama 5-6 ay surer sanırım

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Karın kasını yapmaktan çok onları çıkarması zor. Yani belirgin karın kasını 3-4 ayda yapabilirsin fakat onları belirgin olması için yağ oranının %10'dan aşağıda olması gerekir.

0|0
    0|0
  • Siz neden bahsediyonuz ya... Bak kardeşim karın kası yapman için iyi bir diyet yap kendine önce ve iyi bir cardio programı. Ama bunu hesaplanan gerekiyor hani günde aldığından daha fazla kalori eritmen gerek. Ben kendim yaptım biliyorum. 1bucuk ay sonra azdan gözükmeye başladılar. 3cü ay da artik normalde hep gozukuyorlardı. Artık oradan sonrada düzenli çalışırsan güzel karin kasların olr. Her insanin farklı karin kas tipleri var (6pack-8pack-10pack) normalde 6 pack benimkilergibi.

0|0
    0|0
  • 1 yılda belli olmaya başlar

0|0
    0|0
    • cok uzun ben futbolcuyum 1 yıl sxpack calısmam ihtimal yok hocalarizin vermez

• bilemem belki iyi ve düzenli çalışırsan 6 ay da olur daha kısa olmaz

• Karnindaki yaga ve genetigine gore degisir. Yag azsa genelde 30 gunluk programlarda belirginlesiyor

0|0
    0|0
  • bunun için bir zaman aralığı vermek doğru olmaz. şimdiki kilon, vücudundaki yağ miktarın, metobolizman, beslenmen, aldığın takviye gıdalar ya da yaptığın sporun şekline/biçimine göre değişiklik gösterir. sabır, azim, başarı..

0|1
    0|0
Yükleniyor...