Geniş omuz ve kalın kol :(?

gençler yaptığım spordan dolayı kas çalışıyoruz omuzlarım doğal olarak biraz geniş bacaklarımda kaslı hafif balık etliyim kollarım bana fazla kalın geliyor hava sıcak olsa bile hırkamı çıkaramıyorum bunu nasıl yenebilirim bir de sanırım erkekler benimle konuşmaktan çekiniyor gibiler neden böyle bir düşünce içindeler

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• geniş kol, bacak, omuz falan iyidir. kadın-adam farketmez.

0|0
    0|0
    • neden gizli sordun merak ettim?

• huseyinn35 çalışınca oluyor kardeşim.

• aynen katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabisi o kalınlığı ideale uygun bir biçimde inceltirsen daha iyidir. Çok iri olması elbette itici durur. Balık etli olmak güzeldir.

cut.

0|0
    0|0
  • Bence normal kanks utanma :)

0|0
    0|0
  • Omuz erkeklerde değil kadınlarda da çok güzel duruyor bana göre. Karın kası çok olmadıkça o da çok hoş duruyor. Ben yaklaşık 15 senedir sporun içindeyim bu yüzden bana çok güzel göründüğünü söyleyebilirim. Başkalarına bakma alakası yoktur :)

0|0
    0|0
  • kaslı hatunları bende sevmiyorum oldukça itici olduğunu söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • giderin varsa çekinmem

0|0
    0|0
  • foto foto foto

0|0
    0|0
  • Elbette konuşurlar erkekler korkak bu devirde ; ee dövüş sporu var mı bari :D

0|0
    0|0
    • judo yapıyorum

• bu kadar yol kat etmişken dalımı değiştiremem sanırım :D

• Anladım haklısın ben de olsam ben de değiştirmem :D sen merak etme yalnız kendini de sakın üzme tamam mı böylesini seven erkekler de var yani sen bir ideal koy sonra da ideallerin uğruna çalış :)

• normalde utanıyoruz zaten, bide senin gibi kaslı bir kızsa , birazda ciddi duruyosan, dışardan nasıl görünüdğünü bilemezsin, bende yaklaşmaya çekinirdim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde omuzlar geniş kollarda smaç çalışmaktan kaslı biraz ama ben kendimi böyle daha mutlu hissediyorum.sen nie üzülüyon ki çoğu kadından ayrıcalıkların var işte vücut orantında iyise bence süpperrr... ( erkekler güçlü kadınlardan zaten çekinir )

0|1
    0|0
    • bilmiyorum kız arkadaşlarım genelde vücudumu beğeniyorlar ama kollar konusunda onlarda hem fikir :\

• hımm valla judoyla hiç ilgilenmedim ne çeşit bir antrenman düzenin var bilmiyorum ama vücudunla çok orantısız bir kola sahip olduğunuda düşünmüyorum belki biraz kaslıdır sadece

• güçlü kadın iyidir..

Yükleniyor...