Hayatı boyunca hiç düzgün bir spor yapmamış olan biri spora başladığında sonucu ne zaman alır?

Kuzenimi benimle birlikte pilatese teşvik etmek istiyorum hem bana arkadaş olur hemde zayıflar diye onn basen bölgeleri çok var ve anlattığı kadarıyla hiç düzgün spor yapmamış ev kızı yani ben hergün yarım saat 45 dakika pilates yapıyorum onada söyledim ama ne zaman sonucu alırım diyip duruyor sizce sonucu ne zaman alır sıkılaştığını ne zaman farkeder

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 ay sonra

0|0
    0|0
    • Ooo o zaman hiç başlamazki 5 ayda slimmi olur yok anca o zamanmı santim olarak incelir

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 aydan sonra kanks

0|0
    0|0
  • GermanDenis arkadaşın dediği gibi en az 6 ay. o da düzenli yaparsan. düzen yoksa başlama bence. beslenmen çok önemli. bu sporların en az yüzde 70 i beslenme.

0|0
    0|0
  • Çalışma sıklığına bağlı. Tek platesle değilde vücut ağırlığıylada egzersiz yapabilirsiniz daha faydalı daha çabuk etkisini gösterir.

0|0
    0|0
  • ne bu ya başlkamadan ne zaman sonuç alırım... almasın o sonuç boşver. azmi ne kadarsa o kadar çobuk sonuç alır. vucudun alışması 1 ay 2 ayda iyi çalışsa 3 ayda fit olur emin ol ama löp besi kazı gibi yemezse.

0|0
    0|0
    • Woow ağır olmuş sorup duruyor ne yapabilirim benim yapım olarak kilo almam ama işte oda zayıflasın istiyorum

• ağır olan kendisi sanırm :) sana kolay gelsin ondan çok sen yorulcan..

• Umarım işe yarar yorulmam sorun değil

• EN AZ 6 AY...

0|0
    0|0
  • 6 ayda falan toparlar vucudunuz fazla kilolu degilseniz.

0|0
    0|0
  • ne sporu olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • platese başlayacağına günde 7-10 km arası orta tempoda koş 1 ay sonra etkisini görmeye başlarsın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pilates basenleri inceltiyor mu gerçekten? karın için çok faydasını gördüm basenede başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...