Kol kası nasıl yapılır?

Bilen biri varsa yardımcı olabilir miii?

Biraz kol kasına ihtiyacım var 3-4 gün önce şınav ve mekiğe başladım ilk gün 20şer tane çektim ikinci gün kollarım kopuyodu şınav çekemedim sonra düzeldi tekrar 15 tane çekmeye başladım ne kadar sürer nasıl yapmalıyım kol kası için?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• hanımefendi ben 19 yaşındayım şu an 16 yaşında body sporuna başladıım lakin boyuzamam durduğundan bıraktım... duvara montalı yay alıp yumruk atar gibi o yaydan çalışın 25 güne damarların genişlemesi başlayacak...

0|0
    0|0
    • Çok fazla değil azıcık yeter bana :) şınavda yararlı olur mu 1-2 aya?

• özür dilerim karıştırdım heralde...

• Önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Tek kolunla evde sandalye kaldırıp indir ya da başka bişey kaldır ne bilim ağır olsunda. * çok uzun süre yap kolların uyuşana kadar.

0|0
    0|1
  • Şınav daha çok göğüs kası içindir. Arka kol kasını da biraz çalıştırır. Mekik ise tamamen karın kası içindir. Dambılın varsa pazu için Biceps curl, hammer curl, concentration. Arka kol için ise kickback ve triceps ekstension ve dips öneririm. 4x10 yapabileceğin bir ağırlıkla 1 gün yapıp 1 gün dinlen.

0|0
    0|0
  • kol kası için şınav mekik mi?

Yanlış sın... mekik ne alaka? o karın kasıdır.

şınav yerine bir ağırlıkla çalışmayı dene bu kdar yorulmazsın

0|0
    0|0
  • KEZbanE arkadaşımız boy uzamasını kısalttığını söylemiş lakin böyle bir durum söz konusu değil.Boyun kısalması için barfiks ve squad hareketlerinin yapılması lazım.Bunlarda bir bayan için ağır hareketler.Mekik hareketi karın kası için yapılan bir hareket, şınav kol için.Kol kası istiyorsan dumble ile yapılacak birçok hareket var.Dumble almanız sizin için iyi olur hem de bu spor sabır işidir.Ne kadar sabredersiniz o kadar başarıya ulaşırsınız.Umarım yardımcı olmuşumdur.

0|0
    0|0
  • Barfix her zaman iyidir:) Karin icin kas yapabilir ve boyle bel daha ince olur cunku yaglar cok olmaz.Kol icin de kas yapabilir.

0|0
    0|0
  • 1 ay sürer ;)

0|0
    0|1
  • kol için şınavı çek ama daha ziyade hafif bir dambıl alıp hareketlerine bak spor sitelerinden ama çok yapma bayana yakışmıyor

0|0
    0|0
  • kol kasına ihtiyaç duyuyorsan sasnırım kızlardan hoşlanıyorsun ve ilişkide aktif olan taraf sensin bence kol kasında ziyade bacak kaslarına çalış önemini anlarsın

0|0
    0|0
    • aktif olan değilim görünsünde istemiyorum çok fazla, sıkılaştırma amaçlı isteim :)

• ilk ilişkim ama 2 yıl oldu

• cinsel anlamda sexte ne seviyedesiniz peki neler yaparsınız, strapon olayına falan başladınız mı

• Yanlış yapıyorsun, ilk günden 20 şınavla başlanmaz. 5le başlayıp her hafta 1er 1er veya 2şer 2şer artırıp alıştırmalısın vücudunu.

0|0
    0|0
  • Kol kası için mekik?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ağırlık kaldır daha çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...