Her gun bunu 1 saat yapsam işe yarar mı?

arkadaslar gobegımı erıtmek ıstıyorum malum yaz geldı 18 yasındayım ama sarkmıs gıbı gobegım selulut gıbı gobek bolgem

http://www.youtube.com/watch?v=SCOi97mPH6A bunu hergun 1 saat ya da yarım saat yapsam erır mı gobek?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• beslenmeni değiştirmeden + kardiyonu koşma yürüme vb yapmadan göbekten kurtulamazsın

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu hareketlerle göbek erir fakat biraz zor olacağını düşünüyorum.erkekte en iyi eritme yolu mekikdir fakat bunu sen yapabilir misin bilmem aslında yaparsında biraz uğraşman gerekir.günde bir saat yürüyüş ya da hafif tempolu koşu yapsan daha makul olur senin için.

1|0
    0|0
    • yanı sadece yuruyus ve kosuyla olur mu bır de hulahop aldım ıse yarar mı :)

• hulahop ne işe yarar bilmem fakat hafif tempolu 1 saat koşunun işe yarayacağından eminim tabii ki bunun yanında yediklerine de dikkat etmeliisin.

• yararamaz denem.

0|0
    0|0
  • sen deneyeceksin ve biz öğreneceğiz

0|0
    0|0
  • bol bol mekik çek.

0|0
    0|0
  • Bence muhtesem gorunuyorsundur seni bu sekilde arzulauan kac erkek var kimbilir

0|0
    0|0
  • bunu yap kesin erir :) ama yarısını bile yapman çok zor bence :)

youtube.com/watch? v=cEvzL2exAxk

0|0
    0|0
    • hıc bır sey cıkmadı

• he kardiyo :) onu da yap :)

• tamam yapıcamm :D

• İğrenç ötesisin.

0|0
    0|0
  • Size talibim

0|0
    0|0
    • lutfen cıddı olun bırsey sordum.

• talıp olmayın hele de tanımadıgınız bırıne. sıtede cok gobeklı bayan vardır onlara talıp olun atlayan cok olacaktır iyi gunler

• çok sertsiniz iyi günler size göbeksiz bir yaz sezonu diliyorum.d

Kızlar Ne Diyor 4

• Boğazına hakim ol
    Karım kas antremanları yap
    Cardio yap
    Bol su iç

0|0
    0|0
  • Bence profesyonel birinden yardim al bunun için ciddi sakatlıklar olabiliyor

0|0
    0|0
  • 100 mekik çek hergün işe yarar^^

0|0
    0|0
  • Koşuya git mekik Çek bunlar işte yarar ve yedıklerine dikkat et

1|0
    0|0
    • artık yagı bıraktım zaten kızartma yemıyordum ama arada tukentıyordum artık kendımı tutuyorum tatlı olarak da malum yaz azıcık gıbı dondurma yıyorum :)

• ama ben kılo almak ıstıyorum garıp gelecek ama durum bu :( zayıfım 47 kıloyum ama gobegım var kucuklugumden berı hele dar badı gıyınce hamılemısın dıyorlar :/

• Göbek işte dediğim gibi egsersiz ve sporla

Yükleniyor...