Kollarımı nasıl inceltebilirim?

arkadaşlar diyet, spor yapıyorum kilo vermeye başladım. göbeğimin çoğu gitti azı kaldı :) fakat kollarımda bir gram fark yok.. aynı tombiş tombiş duruyor :) ve bu beni daha kilolu gösteriyor ya sinir oldum. ne yapabilirim deneyip etkisini gördüklerinizi yazın lütfen fitness hocası moduna girmeye hiç gerek yok :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bölgesel zayıflama diye bir şey yok. Yağ yaktığın sürece genelde vücudundan dengeli bir şekilde yakarsın. Kollardaki yağlar daha geç yakılıyorsa yağ yakmaya devam etmelisin başka çözümün yok. Yağ yaktıktan sonra sıkılaştırma için kaslarını çalıştırmayı unutma ki kasları sıkılaşsın ve görüntü kötü olmasın. Yağ yakmaya devam.

0|0
    0|0
  • Ön kol ve arka kol egzersızlerı yap kanks

0|0
    0|1
    • Kol kaslarını çalıştırıyor diye kollardaki yağlar yakılacak diye bir şey yok. Yağlar vücudun üzerindeki bir nevi depodur. O kaslara bağlı yağlar değil. Bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur.

• Kendinizi kandırmayın..

Kiloluysan her yerin kiloludur."Göbeğim zayıf, kollarım şişman gibi" diye bir şey olamaz..

0|0
    0|0
  • hoca eşliğinde spor yapmıyorsan normal her bir bölge için ayrı sporlar var pprof bir kişiden destek al yoksa vücudun şekilsiz olur toplamaya çallışırsın ama düzelmez

0|0
    0|0
  • 1 2 kiloluk dambıllarla kol çalış eritmese bile sıkılaştırır :)

0|0
    0|0
    • Dambıllar kemikleri irileştirmezmi? Benimkiler ince bana dambıl çalıl diyorlar kalınlaşıyormuş. :/

• Dambıl kemiklere etki etmez kasları sıkılaştırır ve ağır çalışırsanda kas yaparsın. Ama 1-1.5 kilo iyidir internette bir sürü bayanlar için fitness egsersizleri var emin ol sıkılaştırıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• kas yapmak ıcın yaptıkları hareketlerı yap ön kol arka kol ınceltır sıkılaştrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...