1.78 boy 71 kilo bir erkek sizce nasıl ks karıları?

Merhaba ks karıları ve oglanları. Şimdi 1.78 boylu 71 kilo. Kolları kaslı omuz geniş lakin gögüsleri çok kaslı azcık düşük. Üst gögüsleride yok gibi. Omuz kol ve sırttan yırtıyor. Sizce nasıl? Tek kusuru gögüs kasları zayıf.

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ne dersek dıyelım sendekı ego dedıklerımızı kabullenemez tartısmaya gerek yok , en ıyısımı, ıyısın sen cok ıyısın arkadasım o kusur da nazar boncugun olsun tamam :)

2|2
    0|0
  • şu ks karıları tabirin çok çirkin insanın soruyu kaldırası geliyor...

0|0
    0|0
  • çok iyi çok olmuş oo :D hahha

0|0
    0|0
  • çok kaba olduğun gibi çok kısasın!

0|1
    0|0
    • Alah aşkına 1.60 boyunla banamı yuklenıon

• benim kısa demem senin kaba davranışların ve egon için!! türkiye ortalamasındada kızların boyları zaten 170 değil o yüzden bu soruyu sorman saçmaydı. bende senin egona karşılık cevap verdim.

• ne sorun oldu yazmam adam hakaret ediyor egosu tavan herkes üstüne alındı anlamadım gitti

• Vücut Kitle Endeksin 22.4 kg. ideal kilon 73 müşş :)
    ayrıca soru başlığındaki hitabını hiç hoş bulmadım..!

0|0
    0|0
  • İdare eder işte tipinle birlikte..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben 1.70 boyundayım demekki benim sevgilim hiç olmayacak..saçma sapan yorumlar..yazık valla boya bakacağınıza biraz da karaktere bakın..

1|0
    0|0
  • fazlan var :)

0|0
    0|0
  • Kezbanlara sorma şu tarz soruları ne anlar bunlar. 178 e kısa diyen var. ayakkabıyla 180 olur zaten boy. onu farkedemezsin bile. şunu da söyleyim türk kızları her daim kısa boylu olmuştur. bu yüzden boy boy diye tuttururlar.

0|0
    1|0
  • Yağ oranı önemli. %10'u geçmiyorsa orta kaslı bir vücut diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • Göğüsleri çok kaslı azcık düşük, üst göğüsleride yok gibi? Anlam yükliycem kanka bekle bir

0|0
    0|0
  • beyni var mı?

0|0
    0|0
  • Önemli olan boyutu değil, işlevi... ;)

0|0
    0|0
  • iğrenç gıcık insansss :)))

0|0
    0|0
  • Ks karilari? :S

0|0
    0|0
  • göğüse ağır verip baklavaları da çıkartırsan çok iyi olursun.orta boylusun da zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...