Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.(ATATÜRK)?

Hangi sporları seversiniz ve yaparsınız.Spor hayatınızda ne kadar önemli?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sporsuz hayat düşünemiyorum. Düzenli olarak fitness yapıyorum uzun süredir, kısmetse antrenör olmayı düşünüyorum. Bundan önce de lisanslı futbol, lisanslı yüzme, lisanslı atletizm yaptım velhasıl kelam spor = ben

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• haftada 6 gun en az 2 saat fıtness yapıyorum kanks

1|0
    0|0
  • deseen deseen 13 14 senedir bu işin içindeyim ve benim hayalim spor bitmeyen bir hayal olduğundan :) Extreme sporlara bayılırım Lisanslı futbol, basketbol ayrıca atletizm yaptım ve yapıyorum. Hiperaktifim ondan spora yöneldim ve iyi ki yönelmişim diyorum :)) İnsan spor yapmadan durabilir mi acaba? :)

0|0
    0|0
  • O sözden sonra neden soru işareti koydun anlamadım ama soruna gelirsek hayatımın bir parçası oldu spor profesyonel anlamda bazı dövüş sporları yapıyorum her sporu denemeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yağlı güreş ile uğraşıyorum dedem cihan pehlivanı Kara hüseyinin torunu Plak osmanın oğluyum adamı bükerim :D

0|0
    0|0
  • spor yaparım surekli, ağırlıklı ağırlıksız, uzun dönem dağcılık yaptım.trekking ve hiking de yaptım.spor önceliklerim arasındadır.

0|0
    0|0
  • Vucut geliştirme ve dövüş sporların çoğuyla ilgileniorum.

0|0
    0|0
  • 8 yıldır aktif tenis oynuyorum...

0|0
    0|0
  • Wing chun. Çok büyük yeri var. Çoğu insandan önemli benim için :)

0|0
    0|0
  • benim mesleğim spor :)

0|0
    0|0
  • hergün 1 saat ölümünee:)

0|0
    0|0
  • futbol aşığıyım

0|0
    0|0
  • Emre'den bahsetmiyor :) Hiç bir özellik yok o adam'da mı desem kişi'demi desem insan'mı desem bilemedim neyse :)

0|0
    0|0
  • sporsuz hayat olmamalı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Basketbol ve Jimnastik, 7 senedir. En başta kendime karşı olan saygımı yitirmemek için hayatım boyunca benliğim için çabaladım. Hep de devam edeceğim.

Bazıları ölecek gibi yaşıyor, ben hiç ölmeyecekmiş gibi didiniyorum lan.

0|0
    1|0
  • hiç spor yapmadım hayatımda pek de yeri yok sporun.

0|0
    0|0
  • voleybol, basketbol candır

0|0
    0|0
Yükleniyor...