Kızlar kaslı erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

bizim buralarda pek sevmiyorlar kaslı vücudu hatta facede fotolarımın altına ''iğrenç'' yazıyo kızlar. sizce öyle mi?

Güncellemeler:
yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim sonuç olarak 'kaslı iyi ama abartılı olamadan' :)

0|0
14|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Profil fotoğrafın tek kelimeyle mükemmell dinleme kimseyi harikasın :)))

0|0
    0|0
    • teşekkürler fakat burada pek sevilmiyorum :)

• teşekkür ederim :) erkekler diyor bana istesem bende senin gibi olurum falan diye yani erkekler tarafından bile sevilmiyorum (yani çoğu erkek) :) yani bu beni üzüyor benim mesleğim bu. yani bir doktor nasıl sağlıklı olmak zorundaysa bende fit olmak zorundayım

• Kıskandıkları için olabilirmi acaba hahahah güldüm baya :D yaslaninca sen daha çok ekmegini yiceksin onlar buruscak sen fit kalcaksin :D

• Abartılı olmadığı sürece güzel aslında.

0|0
    0|0
  • haddinden fazla kas a ne gerek varki bana göre üçgen vücut ve az biraz kas olsa yeterli fazlası abartı görsellige kaçar kas gücü degil de bilek gücü önemli :)

0|0
    0|0
  • bazı erkekler sürekli kaslı resim paylaşıyor bu da sinir bozucu oluyor ondan öyle yazmışlardır, her şeyin ortası normal bazıları çok fazla kas yapıyor

0|0
    0|0
  • yani kararınca olan kas güzel durur ama abartmamak gerek benim için erkekte ne fazla nede az tam orta bir şekilde olmalı senin kaslar böyle kalsın bence daha fazla yapma

0|0
    0|0
  • Kaslarını gözümüze sokan erkekler değil.
    Profil fotoğraflarınızın yarı çıplak olması, sağda solda yarı çıplak dolaşmanız veya dar giyinmeniz cidden itici.

0|0
    0|0
  • Kasli erkek tercihimdir ucgen peynire donmeyin ama kasli olcam derken :(

0|0
    0|0
  • Fazlası güzel durmuyor erkekler kas yaparak bişe yaptıklarını zannediyorlar omuzlar dik vücut fit olsun yeter

0|0
    0|0
    • inanın fazlası dediğiniz şeyi yapması gerçekten çok zordur şahsen ben istesemde fazlasını yapamam

• abartmadan olmalı...

0|0
    0|0
    • çevrenizde abartanı gördünüz mü hiç? göremezsiniz çünkü abartılı kas dedğiniz şeyi herkes yapamaz :) ben dahil

• :) evet ama bende kendimi abartılı bulmuyorum abartılı değilimde zaten kendimce. ama toplum tarafından kötülenmek beni üzüyor :)

• herkes aynı olmak zorunda değil. farklılık iyidir. ki herkes kendince farklıdır. bence çok sorun etmemelisin.

• Baklava haricinde , nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Abartı olursa kötü

0|0
    0|0
  • Onlar candır caaan

0|0
    0|0
  • hastasıyız ailecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Üstsüz fotoğraflarını atarsan tabii ki iğrenç derler. Kızlar için kalıplı görünmek önemli, kaslarını sergilemek değil.

0|0
    0|0
    • ben üstsüz fotolarımı mesleğim icabı atıyrum. online training yapıyorum müşterilerimin beni görmesi için. malum bizde burdan ekmek yiyoruz

Yükleniyor...