Teke teke çıktığımda nereye vurmamı öneri̇rsi̇ni̇z?

Yarın birisiyle teke teke cıkıcam arkadaslar yumruklarım bayağı serttir nereye vurmamı önerirsiniz

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kanka ilk vuran sen ol ve boynuna vur ya da şakaklarına vur ardından hemen ikinci yumruğu karaciğere vur ardından mideye çalış 2-3 yumruk pert olacaktır. İlk şakak bölgesine gelen yumruk kısa süreli sersemletir, ciğere gelen yumruk soluğunun kesilmesne sebep olur mideye vurcağın darbeler nakavt yapar. Şah damarına vurma elemanın dikkat et kulak arkasına da vurma.

0|2
    0|0
    • şakak tam olarak neresı oluyo dostum

• Sağol kardeşim yarın denıcem :)

• rica ederim reis sen yinede bir muşta al yanına ya da kemik kıran al bak eleman 1 ay kendine gelebiliyo mu :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bacağının ön alt kısmında tekme at

0|1
    0|0
  • erkekse çük*ne kızsa biliyorsun çakal :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Burun
    Boyun
    Karın boşluğu
    Karın bölgesi (Fakat boşluğu da dahil eğer rakibin karın bölgesi sağlam ise işe yaramaz)
    Tecrübe, güç ve kimin daha çok istediğine bağlı.

0|1
    0|0
  • Senden güçsüzse zaten döversin iri yarı birşeyse dizkapağına tekme at ya da boğazına eğer uzun mesafedeysen yakın dövüşürsen sarıl kolunun altından arkasına dön denge merkezinin altına gir beline sarıl omzunun üstünden geriye at adamı

0|1
    0|0
  • Kulak arkasına sağlam bir yumruk yeter.Yada burnunun tam ortasına hafif kırık bir şekilde.

0|1
    0|0
    • Kavga baslıyacak sırada hangı pozisyonda olayım kardes itismeler falan olucak cunku

• Gardını al ve yüksekte olmaya çalış ilk üstüne doğru dik bir şekilde koşarak uçan tekmeyi midesine yapıştır sonrada kulağın arkasına yumruğu at bunu başarabilirsen garanti alırsın.

• eyvallah dostum

• auheuaheuashue ilk burna vuran kazanır bence yüzünü iyi koru o yüzden

0|1
    0|0
  • bence pushkick vur dengesi savrulduktan sonra zaten kontrol sende olur

0|1
    0|0
  • çenesine vur çenesine sert darbe yiyipte ayakta duranını daha görmedim :D

0|1
    0|0
  • yumurtalıklara tek vuruşta nakond :D

0|0