Kapat

Hangi kişiliktesin?

"Kültürlü, iyi eğitilmiş, olgun ve faziletli insanların kendilerine özgü bir havaları vardır Görünüşlerinde sanki yaşadıkları yılların ve tecrübelerinin izlerini taşırlar Akıllı, onurlu, saygıdeğer, ciddî ve anlayışlı davranışlarıyla toplumdaki yerlerini sessiz sedasız buluverirler Varlıklarında, ruhen eğitilmiş olmanın davranışlara, bakışlara kazandırdığı bir incelik ve başkalık vardır Böyle insanları nerede olsa ayırabilmek mümkündür Gereksiz ve kaba davranışlardan, asabîlikten, dengesizlikten, heyecanlardan uzaktırlar Ruhî asaletleri onlara ağırbaşlı bir görünüm kazandırır Konuşmaları ve davranışlarıyla kişiliklerini kabul ettirirler

Demek oluyor ki, kâmil insan olma yolunda gösterdiğimiz çabalar, sonunda biziüstün kişilikli, saygıdeğer bir varlık haline getirir Bu da en büyük kazançtır"

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, sana katılıyorum.Ayrıca bunun için eğitim ve okumak önemli bana kalırsa.Çünkü insan okuduklarını deneyimi ile birleştirebilmesi önemlidir bana kalırsa.Hangi kişiliktesin diye sormuşun ama ben olmak istediğim ya da belki de başkalarına göre olduğum kişiyi anlatmışın.

0|0
    0|0
    • Edebıyata çok yönelmişsin be arkadaşım :D yınede görusune saygım var.

• Ben daha çok beni geliştireceğine inandığım şeyleri okumayı kastettim orada.Yani bilim, siyaset vb. konular.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• kültürlü entel dantel birisi ben de sayılırım

gereksiz bir yığın bilgi var yani

ağırbaşlı olsam da

kaba da olabilirin

hele asabilik diz boyu

yani her şey yazıldığı gibi değil

0|0
    0|0
  • ben kendini anlatmayı sevmeyen insanlardanım. Beni beni tanıyan anlatmalı ki subjektif değil, objektif yorumlar gelsin

0|0
    0|0
    • Kendini biliyomuusn pekı ?

• İnatçısın demek. Bende karsımdakı kişi ınatcı olup bişeyler ıcın ugras verdıgımızde onu güçsüz bırakmaktan cok hoslanırım :)

• demek ki hep güçsüzler sana denk gelmiş :)) :))

• güvenilir...agırbaşlı..sakin.

0|0
    0|0
  • daha kamil br insan olamadım uğraşıyoruz bakalım ...

0|0
    0|0
  • tabi biraz da paralı olmak gerek...

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Ruhi asaletim var benim

muhafızlarım var benim..

atımı getirin bana muhafızlar! muhafızlar!

1|1
    0|0
  • Henüz bu olgunluğa erişemedim ama çoğu yaşıtımdan daha yakın olduğumu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • boşum bomboş...ruhum öldü...bedenimi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu hayatta en çok zorlandigim bi konudur. Kendimi anlatamam. Anlatilmaz yasanirim yani...

0|0
    0|0
    • :) Waooww etkıleyıcı bı yorum benı yaşamanız gerek dıyosun yani :) ama ben kişiliğinden söz ettım.

• :) iyi bakalım seni tanıyıp bilmediğim için gururlandıramıycam.

• bnde anlatamam tanıyan bırı anltsn :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...