Formula 1 izleyen var mı aranızda?

Arkadaşlar Türkiye de neden F1 tutulmuyor, izlenmiyor , yolda , parkta falan duyuyorum anca futbol muhabbetleri dönüyor , hiç formula 1 konuşan yok , neden acaba arkadaşlara soruyorum, la bugün yarışta noldu diyorum , izlemedimki , hangi kanalda
one la gibi cevaplar geliyor , sizler Formula 1 i takip ediyor musunuz , izliyor musunuz.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• izlemek ayrı sıkıntı oldu d smart lazım birde bir ara çok soğumuştu yarışlar düzenleme üstüne düzenleme falan branson el atınca topladılar yine ama işte dediğim gibi izlemek sıkıntı yoksa severim birde İstanbul ayağının kaldırılması türkiye açısından kötü oldu en zorlu f1 pistini pazarlayamazsan olacağı bu işte

0|0
    0|0
    • branson kim :D en zorlu pist İstanbul park değil en zevkli pist :D

• :D merak etme bunu fazlasıyla biliyorum :D 10 senedir izlediğim sporu en ince ayrıntısına kadar biliyorum :D ama işte o sponsorlar şu an sporu öldürdü :D hani pilot yetenekliği olmayan pilotları sırf para desteğinden dolayı spora soktular...

ve ben sırf f1 yüzünden otomotiv mühendisliği olmak istiyodum şuanda okuduğum bölüm o :D f1 hakkında bilmediğim çok az şey vardır :D

• tebrikler efenim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben özlüyorum ama arada dalga geçiyorlar benimle

0|1
    0|0
    • Türkiye olarak izlememiz lazım ama olmuyor işte , benimle de dalga geçiyorlar bazen

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...