Göbek ve bacak eritmeden anlayan birileri yardım acil?

Bacaklarım biraz kalın onları eritmem gerekiyor bunun için en iyi yöntem nedir? ama gerçekten işe yarayan bir yöntem lütfen birde hafif bir göbeğim var onu dümdüz yapmam gerekiyor lütfen bu konuda gerçekten tecrübeli biri cevap yazsın

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyüş yapman lazım ama bölgesel kilo veremezsin vücut yapın nasılsa ona göre verirsin vücut ilk nerden verir bilemem. Ama sporla sıkılaştırabilirsin mekik çekerek göbeği Squat hareketi yaparakta bacak ve kalçaları çok güzel sıkılaştırabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• özel bir yöntemi yok bunun cardio yapman lazım.bölgesel yağ eritme diye bişey yok ayrıca egzersizle her tarafından kilo kaybedersin ancak nerede yağ fazlaysa oradan çok kaybedersin.yani mesela kolların inceyse göbeğin varsa sen egzersiz yapınca kollarından kilo kaybedipte göbeğin öylece kalmıyor.herşey oranında gidiyor.o yüzden önerim sürekli egzersiz yapman beslenmese dikkat etmen, vücudun kendini forma sokar

1|0
    0|0
    • teşşekkür ederim peki bacakları eritecek en iyi egzersiz sence nedir

• dediğim gibi bacakları eritecek özel birşey yok :) sen çalıştıkça eğer bacağın cidden kalınsa kendi kendine o da gider.sen normal egzersizini yap yani yok şuramı erittim şurayı da eritmem lazım diye düşünme.her şey orantısıyla gidiyor :)

• Ulan adam bölgesel yağ eritme diye bir şey yok diyor bu hala bacakları eritecek en iyi egzersiz nedir sence diyor. Haha :) En iyi kardiyo bacakları çalıştırarak yapılır. Bacaklarını ve beynini kullan.

• 2 yildir gobek ve basen eritme bizim isimiz Yaglarinizi dert etmeyin bizimle paylasin eritmede cozum ortaginiz irtibat 0 555 2222 4352524 dalakci geldi haniiiim

0|0
    0|0
  • yemek yeme erır soruya bak

0|0
    1|0
  • benim bildiğim tek şey var o da koşunun bacakları kalınlaştırdığı kaslandırdığı buradan şu sonuca varırız aç kalarak spor yapmadan zayıflama kastan eritmek ama o da tehlikeli mi bilmem

0|0
    0|0
  • bunun için en iyi yöntem seks dir önden arkadan erkek hızlı seri pompalarsa erir :D

0|0
    0|0
  • yürüyüş gunde en az 5 km tempolu yuruyus bol su tuketımı ve tabıkı rejım

0|0
    0|0
  • ip atla :P

0|0
    0|0
    • aslında herkes bunu önerdi diyebilirim en kısa zamanda başlayacağım

Kızlar Ne Diyor 3

• Göbeğin için asitli içeceklerden uzak dur evde yarım mekik çek hergun biraz daha arttır. Agrıyacak biraz zamanla ama sertlesecek. Bacakların için tempolu yürüyüş öneririm bisiklet ve ip atlamak da ise yarar

0|0
    0|0
    • bigilendirdiğin için teşekkürler limonlu soda bağımlısıyım resmen günde 2 ya da 3 tane içiyorum artık bırakmalıyım

• Sade soda icmen daha faydalı meyvelikler sagliksiz diye biliyorum rica ederim

• Squat sana yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • göbeğin için şınav, mekik veya plates yapabilirsin. bacakların içinse squat yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...