Maç sevmeyen var mı, benim gibi fanatikligi saçma bulan var mı?

Maç sevmeyen var mı,benim gibi fanatikligi saçma bulan var mı?Maç sevmeyen var mı,benim gibi fanatikligi saçma bulan var mı?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• takım tutuyorum ama bende sevmiyorum fanatik değilim

fanatiklik saçma demişsiniz bu sizin düşünceniz fanatiklerin düşüncesinede saygı duyaıl (mutlu insan) 'ın dediği gibi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• maçlara azda olsa ilgim vardır..takip ederim..ama fanatik olan insanlar bana sorunlu geliyor..elalem orda cebine para dolduruyor..bizim insanımız bişeyler kutluyor..tamamen saçmalık.

0|0
    0|0
  • Herseyin fazlasi zarardir fanatikliginde maci severim oynarimda fazlasi gereksiz.

0|0
    0|0
  • maç sevilmezmi yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Maç sevmez değilde ilgilenmez diyelim.kim kazanmış kim kaybetmiş hiç önemsemiyorum.Çok nadir seyretmişliğim var o da ortam yüzünden olmuştur.Ve evet fanatiklik bana görede saçma ama altında psikolojik nedenler var.

0|0
    0|0
  • futbolsuz bir dunya hayal etsene?

link

0|0
    0|0
  • Futbol bir spordur , yeri gelir oynanır yeri gelir izlenir zevk alınır.Ama bazı ahmaklar fanatikleşme yolunda saçma sapan faaliyetlerde bulunup egolarını tatmin etmek adına bazı şeyleri yaptıkça ben bu insanlara karşı çok sinirleniyorum...

0|0
    0|0
  • en son 2008 de falan maç izledim

o zamandan önce de fazla izlemedim zaten

milli maç dahil

0|0
    0|0
  • Ben maçları severim ve maçlara da giderim ama fanatik değilim ve saçma bulurum ama saygı duyarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...