Kapat

Maç sevmeyen var mı, benim gibi fanatikligi saçma bulan var mı?

Maç sevmeyen var mı,benim gibi fanatikligi saçma bulan var mı?Maç sevmeyen var mı,benim gibi fanatikligi saçma bulan var mı?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• takım tutuyorum ama bende sevmiyorum fanatik değilim

fanatiklik saçma demişsiniz bu sizin düşünceniz fanatiklerin düşüncesinede saygı duyaıl (mutlu insan) 'ın dediği gibi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• maçlara azda olsa ilgim vardır..takip ederim..ama fanatik olan insanlar bana sorunlu geliyor..elalem orda cebine para dolduruyor..bizim insanımız bişeyler kutluyor..tamamen saçmalık.

0|0
    0|0
  • Herseyin fazlasi zarardir fanatikliginde maci severim oynarimda fazlasi gereksiz.

0|0
    0|0
  • maç sevilmezmi yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Maç sevmez değilde ilgilenmez diyelim.kim kazanmış kim kaybetmiş hiç önemsemiyorum.Çok nadir seyretmişliğim var o da ortam yüzünden olmuştur.Ve evet fanatiklik bana görede saçma ama altında psikolojik nedenler var.

0|0
    0|0
  • futbolsuz bir dunya hayal etsene?

link

0|0
    0|0
  • Futbol bir spordur , yeri gelir oynanır yeri gelir izlenir zevk alınır.Ama bazı ahmaklar fanatikleşme yolunda saçma sapan faaliyetlerde bulunup egolarını tatmin etmek adına bazı şeyleri yaptıkça ben bu insanlara karşı çok sinirleniyorum...

0|0
    0|0
  • en son 2008 de falan maç izledim

o zamandan önce de fazla izlemedim zaten

milli maç dahil

0|0
    0|0
  • Ben maçları severim ve maçlara da giderim ama fanatik değilim ve saçma bulurum ama saygı duyarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...