Günde 100 - 150 kalori çok mu az?

günde 100 - 150 kalori cok mu az
spor salonuna gidiyorum ve 40 - 45 dakikada 100 - 150 kalori yakiyorum
bu normal mi
kendimde kilolu biriyim
spor salonunda kosuyorum
ama cok hizlida degil

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• hic calismamaktan iyidir.

2|0
    0|0
    • he oda dogru, ama ne yapacagimi bilmiyorum
      moralimi cok bozuyor bu durum ya

• diyetarkadasim yaz googleye telden girdigimdrn linki atamiyorum

• tamam yazarim. sagol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• yaktığının hesabını yakarken aldıklarının hesabını da yapmalısın..

eğer günde 100-150 kalori alıyorsan verdiklerin hiç bişey ifade etmez..

ama günlük aldığın kalori miktarı verdiğinden düşükse süper...

0|0
    0|0
  • 40-45 dakikaya 100-150 kalori çok çok az. Tavsiyem kardiyo yap (koşu, ip atlama, bisiklet, hoplama zıplama). Kardiyo metobolizmanı hızlandırır. Tabi saatte 5 km hızla yürüyüp durursan faydası olmaz. Nabız sayını arttırman gerekir. 3 dk hızlı 3 dk yavaş eğimli ve eğimsiz değişimli şekillerde koşu yap. 40-45 dk kardiyo sonrası biraz ağırlık çalış çünkü yağları kaslar yakar ve daha şekilli olmanı sağlar. Karın kaslarında da sarkıklık olmaması için mekikte çekmende fayda var. Spor sonrasında bir miktar meyve suyu (üzüm ve elma çok iyidir) ve yağsız protein (yumurta, tavuk göğsü, yağsız dana). Sürekli koşu süratini hızlandırmaya da çalış.

0|0
    0|0
  • iki dilim baklavayla alıyorsun onu :)
    çok diyemem ama yavaş yavaş artacaktır.. acele etme

0|0
    0|0
  • Nabız hızın önemli, 120-150 aralığını buluyorsan metabolizman hızlanıyor demektir. Gün içinde yaktığın kalori miktarı da artar.

0|0
    0|0
  • günde 1000-2000 kalori alıyorsan bu harcadığın çok az madem spor salonuna gidiyorsun ağırlıklar ile de çalışta spor salonunun faydasını gör sadece yürüyerek veremezsin kilo

0|0
    0|0
  • O kadar kalori ile nefes bile alamazsın.

0|0
    0|0
  • Çok az o kadar kalori ile pek bir işe yaramaz. Çünkü yediklerinden gelen kalorinin 10'da hatta 20'de 1'i kadar bişey harcadığın kalori.

0|0
    0|0
    • ya of :(

• günde kac kalori yakmak gerekiyor acaba

• Yediklerine bağlı. Gittiğin salonda bir hoca filan varsa daha iyi yardımcı olucaktır. Yağ yapan şeyler yemiceksin. Mümkün olduğunca az ye şekerli, tuzlu şeyleri. Ekmek çok az tüket. 1 saat tempolu koşu yap, step, aerobik hareketler, zumba filan yaparsan çok daha iyi kalori atarsın. Bisiklet sür, yüz bunlarda çok iyi kalori yakar. Bu dediklerimide en az 1 saat yani.

• spor salonundaaa kilo verilmez...palavra o işler..kilo gün içerisinde verilir.

0|0
    0|0
  • Bir dilim fistik ezmeli ekmek 100-150kalori. Ona gore hesapla az mi cok mu :)

0|0
    0|0
    • ya acaba neden böyle oluyor
      banada cok az geliyodu ama sormak istedim burayada
      bayagida terliyorum ama neden az kalori yakiyorum..

Kızlar Ne Diyor 2

• günlük olarak çok az bir miktar
    bir saat yürüdüğünde 250 civarı yakarsın
    1 kilo için yakman gereken kalori 7000 civarı

0|0
    0|0
    • yaa oof bu gidisle hic veremicem herhalde :/

• ben spor salonunda en az 400-500 arası yakıyordum bence biraz daha zorla kendini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...