Beyler bayanlar spordan anlayanlar bir el atin!?

Sag kol kaslarimi hissetmiyorum evet sol kolumu sıkiyorum hissediyorum sagi tam sıkamiyorun ancak agirlik alinca belli oluyor napmmaliyim yardim edin

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• tam sıkamıyorum derken?

0|1
    0|0
    • Yani boyle normal kolun durursa sıkinca kasin siserya tam sisiremiyorum yarisina falan anca geliyo

• Ben zaten azdan baslayip yukselttim sayiyi yeni baslamadim 21 yapiyorum

• Hizli hizlida degil yogunlastirma yapiyorum yavas yavas yapiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• birader kasın kendini belli etmesi bazen haftalar alır. düzgün çalışma programıyla ve zamanla sağ kolunun kasları da hipertrofiye uğrayacaktır raad ol sen ;)

0|1
    0|0
    • Sol koluda ayni calistiriyorum onu sıkinca sisiyor sag kol ancak yari hacmine kaar sisiyor

• Terimleri aciklarmisin

• atrofi kasın zayıf düşüp boyut kitle olarak azalması. hipertrofi atrofinin tam tersi.. kh yüklemesi karbon hidrat yüklemesi genelde sporculara çok yaparlar bunu.

• O kasın çıkmadığından değil günün büyük bir bölümünü hangi kolla yaparsan o güçlü olur. Solaksın anlaşılan. 1 gün boyunca sadece sağını kullanarak geçir yavaş yavaş büyük bölümünü sağ ile yap. solunuda ihmal etme bu arada. Bak bakayım nasıl sıkabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • pampa kasın yeterince kuvvetli değilse hissedemezsin biraz çalış kımıl kımıl olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...