İllegal dövüşte kadın rakip gelmesi ve çaresizliğim?

Gizli Üye
Yaşadığım şehirde yeraltı mafyaları diye tanınan kişiler tarafından düzenlenen illegal dövüş müsabakaları var ve bir süredir orada ringe çıkıyordum. Bu işe bulaşırken koyduğum en katı kural bir bayanla asla dövüşmeyeceğimdi ve kabul etmişlerdi. Oldukça hayvani bir yapım var ve daha sadece 1 kez yenildim. Pek sevilen biri değilim ve beni piyasadan silmek için uğraşıyorlar. Kadın dövüşçülerden hiç yenilmemiş olan ve herkesin korktuğu biri var ve bir sonraki maçımın onla olacağı söylendi. Ben bir kadınla asla dövüşmem ve ringe çıkmak zorundaymışım. Aksini söylediğim anda tehditler gelmeye başladı. O ringe çıkarsam el kaldırmam ve öldüresiye dayak yerim. Ne yapacağımı bilmiyorum o maça çıkmamam lazım. Bu arada filmlerde gördüğünüz gibi büyük yatırımların olduğu bir organizasyon değil yani oldukça küçük çaplı ve fazla kişinin bilmediği, müsabakalara göre oranlar verilip bahis oynanan ve sürekli tekrar eden bir turnuva. Öldürmek falan da yok yani isteyen zorlanınca pes edebiliyor. Nerede olduğunu sormayın bir Avrupa ülkesindeyim. 2 yıldır burada yaşıyordum ve hem işsiz hem parasız kalınca bu işe girmeye karar verdim. Bir yolunu bulup ilk fırsatta çıkacağım ama o gece o dayağı yemeden bitirmem lazım. Sizce ringe çıkıp ilk darbede yere yığılıp pes mi edeyim yoksa karşımdakinin cinsiyetine bakmaksızın işimi mi yapayım?
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar biraz geç yazdım kusura bakmayın anca kendimi toparlayabildim. maça çıktım ama çok terddütlüydüm. 1-2 vurdum sonra vicdan yapmaya fırsat bile bulamadan sağlı sollu yedim darbeler. mecburen karşımda erkek varmış gibi dövüşmeye başladım ve uzun süren bir dövüşün ardından kazanan ben oldum ama bende daha çok hasar vardı. 3 gün hastanede yattım her tarafım bitmiş haldeydi. hala da dinleniyorum 2 hafta maçlara çıkamayacağım. hatun beklediğimden dişli çıktı kendimi pek kazanmış saymıyorum.
İllegal dövüşte kadın rakip gelmesi ve çaresizliğim?