Bugüne kadar dolandırıldığınız ya da para kaptırdığınız oldu mu?

Hiç dolandırıldınız mı ? Para ya da borç verip alamadığınız oldu mu ? Almak için neler yaptınız ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• allaha şükürler olsun öyle bişey başıma gelmedi...ama başıma sadece kapkaç olayı geldi...çantamı çaldı bir tane öküz bende aptal gibi direndim bıçak darbesine maruz kalmıştım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• görümceciğime borç verdim 1 yıl geçti ödemedi sanırım üzerine yattı paramın...

0|0
    0|0
  • Borc verip almadigim oldu ama para kaptirdigim veya bir baskasini dolarmisligim hayatta olmadi olamazda.

0|0
    0|0
  • Taksiciler ve akrabalar disinda hayir.

0|0
    0|0
  • yok dolandırılmadım o konuda kurnazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben esnafım.İnsan yaptığını görür.Kimsenin hakkını yemem.Ama hakkımın yenilmeside beni rahatsız eder.Dünya maddiyat ama herkez yaptığıyla kaldığı bir gün mutlaka gelir.

0|0
    0|0
  • Borç verip alamadığım oldu ama sorun etmiyorum.Çünkü o kişilerin arkadaşlıklarını öğrenmiş oldum en azından.Çünkü sıkışmasam zaten borcu geri istemem ben.Ayrıca kredi kartı ile iligli bir dolandırılmışlığım var ama hakkımı asla bankalara yedirmem ve geri de aldım zaten; uğraşmış da olsam biraz.

0|0
    0|0
  • daha yeni yazılmış oldugum kurs tarafından dolandırıldım herkez 2000 tl yazılmış ben ise 2400 e

0|0
    0|0
Yükleniyor...