Kas Yapan Birinin Kilosu Ortalama Kaç Olmalı? (BOYUM 177 KİLOM 70 Ne Kadar Kilo ALmam Lazım)?

Kas Yapan Birinin Kilosu Ortalama Kaç Olmalı? (BOYUM 177 KİLOM 70 Ne Kadar Kilo ALmam Lazım) Bu vücuda Ulaşmak İstiyorum www.google.com.tr/imgres

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişi 177 boyundaysa 80 kilo var. Ama yağ oranı %6-7 civarında.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir 10 kg almalısın ama kas olarak.çok çaba gerek...boyun ve kilon güzelmiş merak etme bence 1 ay düzenli aksatmadan spor yaparsan %85 ulaşırsın o vücuda

0|0
    0|1
  • ona antrenörün karar verir sen bir konuş hocanla o sana gerekli besin takviyeleri de önerecektir...

0|0
    0|0
    • hocam amatör ilk deneyimi pek anlamadım

• bu body building tecrübe ister yoksa allah korusun sağlık problemleri çıkabilir bence görünüşten önce sağlığını düşünüp bu iş için çalışanlara başvur. sonuçta herkesin vücut yapısı farklı buradan kimse sana ideal kilonu söyleyemez

• 90 falan olsan anca az bile belki

0|0
    0|0
    • Bacım senin konu hakkında çok bilgin yok sanırım 90 çok fazla ya boyum 177 diyorum...

• Siz kas yapımının bu kadar kolay olduğunu sanıyorsunuz. O alınan kilonun çoğu yağdır. %5 yağ oranıyla 90 kilo olmak 177 boy için o kadar zor ki. Madem bilmiyorsunuz yorum yapmayın.

• sen profsun çünkü. tamam sensin

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşın dediği gibi 1 ayda % 85 e protein destekleyici kullansan dahi ulaşamazsın fakat 3 ay gibi bir sürede o yüzdeye ulaşırsın sana tavsiye vereyim.facebook'ta " p90x türkiye" adlı kapalı grup var bu gruba başvur kabul edildikten sonra oraya aynı buraya yazdıklarını yaz sana en ideal programı vereceklerdir emin olabilirsin.

0|0
    0|1
  • neden peki?

0|0
    0|0
  • Bakınız : http://vucut-kitle-endeksi.hesaplama.net/

0|0
    0|0
    • 68 diyor :D İdeal kilo hesaplamadır o kas yapan birisi için uygun değil

• Bu konuda profesyonel yardım alman şart. Zira riskli durumlar bunlar. İlaçlarla felan yapan var.

• pampa ben 4 aydır salona gidiyorum 175 boy 62 kiloyum fotograftaki gibiyim su anda ordan bak kendine göre ekle çıkar düşün kafadan bişeyler

0|0
    0|0
    • Hacı kas aradım bulamadım ya yani senden çok daha iyiyim övümek gibi olmasın :d

• Pampa ben sana kaslıyım demedim 62 kilo böyle olursa ona göre eksilk çıkart dedim hemen şekil koyuyorsun ortaya

• Ben kickboksörüm.Boyum 189 kilom 89 :Diriyim hos bir fiziģim var simdilik.Kilonla boyun ayni olsun.kas calisiyosun sonucta 70 kiloluk kas sisman bir adamda 80 kiloya denk düşüyor ona göre hesapla

0|0
    0|0
    • Way hacı Süper boyun ve kilon var bende isterdim aynısından :D Alayını indiriyorsundur şimdi sen

• 177 ya 80 85 ideal sana :) eyvallah

Yükleniyor...