Hey canlar.Squat yapiyorm.Bacak kalınlaştigini duydum.Power plate ve squatı ayni anda yapan kişininde bacaginda kalınlasma olurmu?

Power plate üzerindd sqaut yapan kisinjnde bacagi kalinlasirmi? Lutfen bilenler cevaplasn.^_^

1|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• gayet sağlıklı bişeydir muhteşem kalça ve baldırlar için çok güzel bir harekettir hareketi doğru yapmaya bakın. ağır kaldırmanız dahada iyi olur (enaz 10 tekrar yapabileceğiniz bir ağırlık olamalı yani kaldıramayacağınız ya da sakatlanacağınız ağırlığın altına girmeyin).. korkmayın !! fazla büyüyemezsiniz ama çok sexi ve fit bir görünümünüz olur kadınlarda testosteron seviyesi erkeklere oranla çok az olduğu için istesinizde kaslı (erkeksi) bir görünüme ulaşmanız imkansız gibi bişeydir :) BOL ŞANS

0|0
    0|0
    • Ya zaten uzun bir zamandir yapiyorm ama korktum bugün duyunca.bacak kalinlastiriyo dedi birisi.soylediklerini uyguliycam.tesekkur ederm

• 2,5 kilo agirliklarim var.onlarla calisiyorm.50 yapiyorum, 30 saniye dakika dinlenip 60 yapiyorm.böle iki tur yapiyorm.iiyimi hocam:)

• 2.5 kilo hafif. ozaman yapmanız gereken hareketi olabildiğince yavaş yapmaya çalışın ve doğru yaptığınızdan emin olun. kaslarınızın çalıştığını hissedin. tekrarları fazla yapıyorsunuz 15-20 tekrar arası yapın. tur dediğiniz şeye biz set diyoruz 3 ya da 4 set yapın. dediğim gibi hareketi çok yavaş yapmaya gayretedin ve doğru yaptığınızdan KESİNLİKLE EMİN OLUN haftada maximum 2 ya da 3 kez yapın. BOL ŞANS

Erkekler Ne Diyor 7

• Proteın ve karbonhıdrat destekli yanı kas yapmaya yonelık beslenmıosan kalınlasmaz kanks sadece sıkılasır bacakların ve kalçan :)

0|0
    0|0
  • Ağırlıkla yapmadığın sürece kardiyo görevi görür. Aerobik çalışma sayılır ve aksine yağ yakıp kaslarını sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • Bilemedim valla:)))

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışmadan squat zaten yapamazsın..onu yapacağına yürü koş.

0|0
    0|0
  • ağır çalışmassan bişi olmaz

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum ama cevaplayasın geldi sn.büyük insan ^^

0|0
    0|0
  • Fakirler yapamaz biz çok zenginiz bizde olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2