Spora gitmeden ne yemeli?

Spor salonunda özellikle cardio agirlikli calisiyorsaniz, gitmeden önce son ögün olarak ne yiyorsunuz?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• sabah 1 kase yulaf ezmesi sütle birlikte yiyorum bir de eğer uyandığımda cok açlık hissedersem yumurta yapıyorum 2 tane :) yarım saat sonra spora gidiyorum bunu dene bence :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hafif birşeyler yemek lazım. agır birşeyler yememelisin

0|0
    0|0
  • yeme bence

0|0
    0|0
  • yemeğin üzerine spor yaparsan, Allah korusun durum kalp krizine kadar gider.Erkek olsaydın ve askere gitmiş olsaydın, sabah sporu için enerjiye ihtiyaç olup olmadığını bilirdin:)

0|0
    0|0
  • spora gitmeden değilde spordan sonra %100 içerikli nar suyu gibi vitamin destegi yüksek sıvılar tüketmelisin

0|0
    0|0
  • baklagillerden bol tüket

0|0
    0|0
  • karbonhidrat ağırlıklı makarna pilav vs

0|0
    0|0
  • hocana sor

0|0
    0|0
  • Yüksek kalori, yeterli protein ve sıfır yağ olan her şeyi yemelisin.

0|0
    0|0
  • hafif şeyler ye fazla ağır olmasın

0|0
    0|0
  • spordan iki saat kadar önce yeme faaliyeti durdurulmalı. sıvı alınabilir. meyve suyu vs.

0|0
    0|0
  • aç karına daha rahat çalışıyorum. yiyecek değil ama içecek önemli.

0|0
    0|0
  • bişey yeme

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenmek mantıklı olur bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kesinlikle yeterince karbanhidrat ve protein almadan gitmemek gerek. Tabii ki bunları spordan bir saat önce yemeli..

Hafif yürüyüş yada koşuda yenmesede olur fakat cardioda vs yemek şart. Yoksa yag yakmak yerne kas eriyor. Vücud kendini korumaya alıp yaglandırmayı fazlalştıryor..

1|0
    0|0
  • Salona gitmeden 1,5 saat önce yemeğini yemelisin , protein ağırlıklı olmasına dikkat ediyorum .

0|0
    0|0
  • en güzeli bence meyva tüketmek elma armut,çilek vs...

0|0
    0|0
  • hafif seyler. Mesela 1 yogurt yiyebilirsin.

0|0
    0|0
  • kızartma , yağ , kafein , asit , tuz , şeker...bunları hiç yeme zaten gerisine gerek yok..

0|0
    0|0
  • ağır yeme ...

0|0
    0|0
  • hafif besinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...