Yüzme bilmeyenler nasıl öğrenebilir?

Arkadaşlar ben suyun üstünde vücudum dümdüz duramıyorum yani ayaklarım hemen aşağı iniyor birde sudan korkmamak için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken beni attılar suya o şekilde öğrendim.

bir kaç kere boğuluyodum kurtardılar.

nefes ile alakalı ciğerlerinde hava olduğu sürece yukarı çıkarsın. basittir öğrenirsin ya.

0|0
    0|0
    • ama suyu yuttuğunda hemen batmaya başlıyorsun sebebi ne peki

• su yutma sende ağzını kapalı tut

panik yapıyosun su yutunca ondan batıyosun

ciğerlerinde hava varsa suya batar batar çıkarsın şamandıra gibi

• cevap güzelmiş en iyi cevap =)

Kızlar Ne Diyor 8

• kursa git ama beni babam 5 yaşımda attı denize çırpın dedi çırpındım ve yüzdüm :D en iyi cevaptakine yakınmış yahuu

0|1
    0|0
  • bende yüzme bilmem ama hiç korkmam sudan.neredeyse suyun boyumu aşan mesafede yüzmeye çalışırım.suyun üstünde duruyorum bir iki kulaç da atıyorum ama sonra batıyorum.bende anlamadım neden.boğulma korkusuyla alakası olduğunu sanmıyorum var elbet bir tekniği

0|1
    0|0
  • derın bır yerde denıze atla ıse yarıyo

0|1
    0|0
  • Kulakların suyun altında kalcak şekilde yatmalısın eğer o dengeyi kurarsan ayakların zaten suyun üstünde kalıyo, bilen birinden öğrenebilirsin kursa gidemem dersen

0|1
    0|0
  • başını yatır geriye kulağına su kaçsın korkma ayaklarını havaya kaldırmaya çalış kas vücudunu

0|1
    0|0
  • suları yuta yuta öğrenirsin asdfads
    küçük yaşta öğrenmiş biri olarak suyla az savaşmadım :D

0|0
    0|0
  • www.nenasilyapilir.net/.../...y-yuzme-ogrenme.html buna bir bakabilirsin belki işe yarar

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla bız kaca kaca ogrendık kanks kucukken ogrenmek en ıyısıydı :)

0|1
    0|0
  • kursa git

0|1
    0|0
    • bu yaştan sonra zor işte

• ne varmış yaşında 40 yaşında ünivesitede okuyanlar var imkan yoktur öğrenmemişdir kursta daha çabuk öğrenirsin hem risk sıfır

Yükleniyor...