Lanet kas ağrısına ne yapabilrim?

sporda yapmadım aslında altı üstü alışverişe çıktım ve kollarım bacaklarım tutmuyor resmen kolumu omuz hizasının üstüne kaldıramıyorum bile bunu en erken nasıl düzeltebilirim spor olmadığı için stretch hareketleri de yapmadım şimdi biraz spor yapıp stretch yapsam daha kötü mü olur?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Soğuk suyla duş al
    bir de ayaklarını yüksek biyere koyup uzan dinlen
    Masaj da iyi gelir
    Amaç kab dolaşımını hızlandırıp kaslara oksijen yollamak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hamlamisin dus al yat dinlen

0|0
    0|0
  • evde bulunan kremlerle kendine sür ve biraz masaj yap ve daha sonra sıcak bir duş birazda olsa kendine getirir ısınmadan yapılan spor hiç bir şeydir önce ısın spor yapmadan önce ;)

0|0
    0|0
    • alışverişe çıkmadan önce ısınmayı hiç düşünmedim :) anlaşılan birnevi kardiyoymuş bu alışveriş :)

• bir anda yapılan hareket vücuduna inanılmaz bir ağrı açar ve geçmeyecek sonuçlar elde edebilirsin dikkatli hareket etmelisin bence :D

• Artık nasıl bir alışverişse o tüm şehri dolaşmışsın anlaşılan :D korkma yakında geçer..

0|0
    0|0
    • aslında sadece bir iki gereken şeyi alıcaktım sonra kıyafet alışverişine dalınca sonuç bu oldu :)) biliyorum geçer de 2 gün beklemek istemiyorum fincanlar hep üst rafta ve tek yaşıyorum :)

• =) mersinde bu duruma hamlamak diyorlar
    Arkadaşım duşu falan sen bilirisnde
    bir kas gevşetici bu sorunu en kısa yoldan çözer

0|0
    0|0
  • kas gevsetici kullan

0|0
    0|0
  • Nasıl bir hamlamak ya da nasıl bir alışverişse bu arkadaş :) Kas gevşetici kremi masaj yaparak sürdür birine

0|0
    0|0
    • altı üstü 2 haftadır spor yapmıyorum sanırım sıkıntı alışverişte :) genelde kötü kokulular diye sürmek istemiyorum dışarı çıkınca kokmak istemiyorum

• Akşam bir duş alırsın geçer kokusu sağlığından önemli mi? Yatıver bir gün evde:)

• maydanoz ye bol bol..ödem atmalısın

0|0
    0|0
  • Lanet bir kas gevşetici krem uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
  • BİOSER kullan?

0|0
    0|0
  • Bengay diye bir merhem var onu sürebilirsin.Yada volteren sürebilirsin

0|0
    0|0
    • nane kokulu merhemler mi iğrenç iğrenç yoğun şekilde kokutur mu? :)

• bengay gerçekten cok ağır koku yapıyor ama voltaren o kadar değilde bengayı tavsiye ederim

• Kas gevşedici ilaçlar var kullanabilirsiniZ

0|0
    0|0
  • zamnla geçr bn hergun top oynuyorm nerdeyse ayaklarım agrıyo hergun genede bırakmıyorm zamanla geçer diyorum flan :D

0|0
    0|0
    • :D sakatlık çıkmasın? ayakta kas ağrısı olmaz diye biliyorum çünkü?

• ben normalde hergün 1.5 2 saat kardiyo yapıyorum hiç ayağım acımadı bugüne kadar :)

• o zaman ya ben insan dışı birşeyım ya da sen :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...