Türkiye'nin topraklarının satılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

savaşta alamadıkları toprakları yabancılar bugün parayla satın alabiliyorlar bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
721

En İyi Kız Görüşü

• inan bana o kadar çok şey sayardım ki burada boşver ... hazinede para kalmamış okyanus ötesindeki de paraları saymayı bırakmış ee o hazine nasıl dolacak sonra o gemiciklerin yatçıkların benzinleri nasıl dolacak evlatçıkları nasıl amerikalarda okuyup orada bir b.k yapamayıp ülkede gelip iş dilenecek ? ? ? hepsi bu yüzden işte bu ülkenin vatan hainleri hiç bitmedi ama kahramanları da bitmedi heheyt yavrum bee burunlarından gelir inşallah fitil fitil başka da bir şey demiyorum :s

0|1
    0|0
    • he bu arada arkadaşım böyle önemli bir mevzuya parmak bastığın sana da ayrıca teşekkür ederim .. abuk sabuk soruların yanında böyle de manidar soruların olması beni mutlu etti :)

• komiksin çocuk zekalı :)

• inan bana IQ testinde her türlü seni geçerim ileri zekalı bu arada her ileri zeka bir gerizekalıdır :D kapiş ?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• bunun gelecekte ortaya çıkartacağı siyasi sonuçları elleyip,çimdikleyecek olursam sana hak veririm;ama özelleştirme sonucu satılan ülke varlıkları yada topraklarının yapancılara sunulduğu kadar yerli yatırımcılara da sunulduğu bir gerçek.şayet başbakan arkadaş ben baraj satıcam ama türk kimliği ile gelmeyin size satılacak devlet malı yok dese seni ve düşünceni tam destek "GARANTİ" sloganım ile desteklerim;Ama böyle bir şey söz konusu değil bildiğim kadarı ile.özelleştirme hakkında ne düşünüyorsun diye soracak olursan,evvela bir sor ozaman onu da düşünürüm.

0|0
    1|0
  • bu hükümeti destekleyen millete az bile bence.

4|0
    0|1
    • katılıyorum .. her koyun kendi bacağından asılırmış .. ne kadar milletime koyun demek istemesem de malesef hep beni yanıltıyor :S

• gerekirse gene alırız ama bunlar hoş şeyler değil, sayın rte nin ya niyeti bozuk ya da ne yaptığının farkında değil, ya gaflet ya dalalet belki de cehalet. Bana hatırlatıyor bazı şeyleri sağolsun.

1|0
    0|1
  • Ne düşünüyorum biliyomusun?Direk başbakanının yakınlarını kan bağı olanlarını düşünüyorum.Helede kız olanları.Hayal dünyam o kadar genişki hayal dünyamdaki gibi bir insan olsam varya heheyt be.Bunu espri gibi algılama.VATAN SATILMAZ.SATILAMAZ.KANLA KAZANILDI.VATAN TOPRAĞI SATILIRSA ŞEHİTLERİMİZİN KEMİKLERİ SIZLAR.ALLAH KATINDAYSA HESABI SORULUR.

2|0
    0|0
  • bu olayı ne de olsa tekrar o toprakları alırız die geçiştirEmem! bu oyun farklı!... arkadaşn bahsettiği özelleştrme falan değil türk vatandaşlığı altında yabancı ülkelerce alınan topraklardan bahsedlyr sanırım... aldğm duymlara göre toprak satın alınıyor ve mevcut işletmeciye sahibymş gbi yararlanabileceği söyleniyor... 100-200 yıl sonrasnn hesapları yapılıyor...

0|0
    0|0
  • tabiki istemeyiz..

ama yasa çıktı yapacak bişey yok..

0|0
    0|0
  • %48lik oy çıkıyo,bu insanlara hak ve müstehak.Yakında bizleri satacaklar haberleri yok

2|0
    0|1
  • Kaynak adı altında tabiri caizse darphane gibi çalışan çoğu kurumun özelleştirmesine diyorsun sanırım. Doğru mu bence yanlış. Ama ben bireyim o devletin yöneticisi, kim takar azınlığı. Bizim millet koyun geldi koyun gider olmadı bu gidişle kasapta açarız gözümüzü

1|0
    0|0
  • Kamyona koyup götürüyormu ? Ev yapıp oturuyormu ? Deki bir yabancı ülke vatandaşı 500 m2 arsa satın aldı..Yada ev aldı, villa aldı...20 - 30 - 50 yıl sonra ne yapacak ? Cebine koyup evini, tarlayı, arsayı götürecekmi ?...Hevesini alıp yaşayıp bir başka vatandaşa satacakmı ?..Teşhisi doğru koyun..

0|1
    1|0
    • vakıflar yasasını bilmiyorsun sanırım

• ab zorladıda ab kimdir nedir daha üye bile olmadığımız ve üye olmamızın bize hiç bir yarar sağlamayacağı aşikar olan bir topluluğun gözüne girmek içinmi topraklaımızı satıyoruz? toprak namustur onun bunun zoruyla satılırmı ya? nasıl bir düşünce şeklinz var sizin evleri arabaları iade etsin ama aldığı toprağı vakıflaştırırsa -ki buna hak tanınmış- sonsuza kadar geri alınamıyor Allah aşkına bi açın okuyun şu vakıflar yasasını iç birinizin haberi yok tabi çünkü çıkarılırken medyada aynı anda hem

• terör hem türban yasağının kaldırılması gündemleri vardı yalancı gündemler yani bu sayede hiçbirinizin ruhu duymadı yaa inanamıyorum hiç bişeyin farkında bile değilsinizki bu kafayla nasıl karşı koyacaksınız ne olur genleriniz dile gelsin türklüğünüzü şerefinizi hatırlayın en tehlikeli silah farkında olmadığın silahtır uyanın artık..

• %48 ak parti ve beyin ölümü

2|1
    0|1
  • Ne düşüne bilirizki sence güzelim ülkeyi satıyorlar kendi adıma söylüyorum evlat acısı gibi icimi yakıyor çok yanlış çok acı bir durum

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bizim de yurtdışında yatırımlarımız var onlara ne diyeceksin gizli kullanıcı ?

0|1
    1|0
    • her ülkenin belli bir toprak satma yüzdesi vardır bizim ülkede sınır yok vakıflar yasasıylada alınan topraklar sonsuza kadar özel mülkiyet olarak kalıyor ve isterse türkleri içeri sokmayabiliyorar filistinide böyle böyle işgal ettiler yahu ülke elden gidiyor daha uyanamadınız uyanın artık yaa :(

• Şu sitede siz bilmeyenler siyaset konuşmayın ama yaa.Yani cahil cahil konuşuyorsunuz at gözlüklerinizden gördüğünüz kadarıyla.

0|0
    0|0
  • satacak bişey kalmadi şimdi çevre yollarini parali yapiyo :D

1|0
    0|0
  • Türklerin Almanya ve benzeri ülkede parasi olduğu halde ev alamaması arsa alamaması size komik saçma gelmez mi?Bu soruda çok komik ve çocukca..sırf muhalaefet olsun diye yazılmış belli

0|0
    0|0
  • düşünülmeden tepki konulması gereken bir mevzu.

1|0
    0|1
  • ucuza satmasalar bari

0|0
    0|1
  • Tayyibin çılgın projeleri sanırım :)

1|0
    0|1
  • Nereyi satmışlar nereyi almışlar ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• yunan adalarını almak için nasıl savaştıklarını dinleseler vicdanları sızlar belki..

2 gemi sipariş etmişiz ve bu gemileri almak için bütün kadınlarımız çeyizlerini hatta saçlarını(saç bizde namusmuş) saçlarını kesip ingilizlere satıp karşılığında altın alıp askerlerimize vermişler sırf o 2 gemiyi alıp yunan adalarını turk topraklarına katmak için fakat ingilizler hem altınlarımı almışlar hem gemilerimizi vermemişler..

ve bu dan yetmemiş gibi gemilerimizle bize saldırmışlar

bukadar kan döküldü topraklarımız için sayın RTE satıyo yazıklar olsun..

2|0
    0|0
  • Bir çok Türk Firmasında Yabancı yatırım ortaklığı almış başını gidiyor.Salt bir durum beklemek elbette imkansız ama hissedarlık kısmını düşünecek olursak Türk firmalarına düşen pay daima asgari olarak belgelerde yer edinebiliyor.Velev ki bu önceki iktidarlarda da söz konusu yapılmıştır.Gizli olarak yapılan anlaşmalar şimdiki iktidarda alelade ve özelleştirme çatısı altında yapılmaktadır.

0|0
    0|0
  • Ekonomi ile ilgisi olmayan birinin söyleceği budur ancak. Liberal literatürde bakmalısınız diyecem ama neyse sözü uzatmadan. Şöyle özetleyelim Devlet işletme hakkı verir yekün pazardan 1 kg portakal gibi satmaz.

0|0
    0|1
  • Tek toprak parçası kalana dek burası bizim, satılsın istediği kadar, istediği yerler..Binbir zoruluklarla alınan bu topraklar, şimdi bir kalem de satılıyorsa, gün gelir aynı zorlukları yaşayarak yine almasını biliriz..Sattılar diye satılmadık daha!..

2|1
    1|0
  • yahudilerin yüzyıllardır sahip olmak istedikleri kutsal topralarına (fırat bölgesi) kavuşabilmeleri için yapılmış bir şerefsizlik şimdiki iktidarın bir oyunu ve müslüman olmadıklarının göstergesi

2|0
    0|0
  • Zaten çok uzun zaman önce gizlice satılıyodu.Şimdi açıkça yapıyolar

0|0
    1|0
Yükleniyor...