Spor salonuna gidicem ama kafamda soru işaretleri var?

Fitnessa gitmeyi düşünüyorum ama spor salonlarında çok abaza erkekler var mıdır daha önce hiç gitmedim bilmiyorum öyle bakarlarken ben rahat sporumu yapamam

Güncellemeler:
peki ne giymeliyim tayt askılı giysem nasıl olur? tayt yerine eşofman mı giymeliyim yoksa? askılı hareket açısından da daha rahat

0|0
11|39

En İyi Kız Görüşü

• Saçma sapan yorum yapanları bırak, çoğu hayatında spor salonuna bile gitmemiştir eminim. Ben yeni başladım sayılır 2 ay falan oldu, hem dövüş kursuna hem fitness'a gidiyorum. Gittiğim şehirde daha büyük bir kurslar da var fakat gittiğim yerin fiyatı daha uygun diye buraya geldim yani diğerlerine nazaran daha küçük bir yer. Daha dün gittim spor salonuna gece saat 10'du ve benden başka bayan yoktu ortalıkta, hepsi erkek. Hem dövüşte hem fitness'ta rahatlık açısından tayt ve kalın askılı giyerim. Fit kadınları herkes çekici ve güzel bulur, ben kilo vermeye gidenlerden değilim zaten ama emin ol bana bir kez bakarlar, beğendiklerini anlarsın ve sonra asla sarkıntılık yapmazlar. Yani her şeyin bir yeri bir zamanı vardır, dediğim gibi spor salonundaki belki de tek fit insan benimdir ama hiç kimsenin labali hareketlerde bulunduğunu görmedim bu zamana kadar çünkü oraya gelen herkes bir amaçla gelir, tabiki çok dandik her önüne gelenin girebildiği spor salonlarından bahsetmiyorum ki o tarz yerlerde verim alamazsın hiçbir açıdan. Zaten çalışmaya odaklanmış bir insan kıçından terler akarken dönüp sana bakmaya vakit ayıramıyor emin ol bana. Artık öyle ortamlar kalmadı, neyle rahat ediyorsan kesinlikle onunla gel. Hiç bir sorun yaşayacağını sanmıyorum, sen çalışmana odaklan oradakiler zaten öyle olacak. Spor salonuna gitme kararın için de tebrik ederim şimdiden kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Güzel ve açıklayıcı yorumun için çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 39

• Spor salonlarında genelde öyle aşırı kadın düşkünü erkekler yoktur. Zaten ortam gereği kimsenin kimseye yanaştığını görmedim. En fazla karşına geçer ve şöyle hareketler yaparlar ;
    www.facebook.com/photo.php

Gördüğün gibi ilk 6 ay anne sütü çok önemli.
    O yüzden gideceğin salona gir, içeriye bir bak. Birkaç tane bayan olursa hiçte fena olmaz.

0|0
    0|0
  • genelde abazan koca bulamamış kızlar çok olur..zaten kızların çoğu 30lu yaşlardadır formda kalıp koca bulma ümidiyle giderler..erkeklerinde yüzde 90ı formda kalma ve daha fizikli vücut için giderler ama seni pek takan olmaz rahat ol tabiki gideceğin spor salonunda önemi var..

0|0
    0|0
  • Aşırı derece çok oluyor =)) bayanların yoğun olduğu saatler var o zamana yazdır kendini bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Hem düzgün biyere gitmen lazım böyle küçük semtlerde bu tür insanlar daha fazla, daha fazladan kastım rahatlıkla bakıyolar merkezi yerlerde insan o kadar belli etmiyo en azından

Ayrıca bol şeyler giyinmen tavsiyemdir tayt askılı falan giyiceksin mesela terliyceksin onlar hep vücuduna yapışıcak

sonra eğilince askılıdan firikik vericeksin taytın hareket edip terledikçe vücut hatlarını belli edicek kızlığına kadar belli edeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Küçük semtte değilim büyükşehirdeyim.Tayttan vazgeçtim zaten de askılı giymenin ne gibi sakıncası olacak ki içimde spor sütyeni olacak zaten hareket açısından askılı daha rahat yarım kollu giyince kollarımı kaldırırken engel olur diye düşünüyorum

• İçini belli etmeyecek bişey olması lazım eğilince veya terleyince :) onun dışında bişey olmaz

• Sokak arasında olan neredeyse bedava denilecek kadar ucuz aylık üyelik ile çalışan yerlerin çoğunda bu dediğin tipler var. Düzgün bir salona yazılırsan sorun olmaz. Ben aynı yere 3 yıldır gidiyorum ama bu türden hiçbir durum görmedim.

0|0
    0|0
  • yaz iyi bir secim degil yazlikcilar kaynar abaza erkekler de abaza olmayanlarda bardir belediyelerim spor salonlarina.gidebilirsin ankarada otururuyorsan erkek bayan ayri onlarda

0|0
    0|0
    • yok Ankarada değilim bilmiyorum kafam çok karışık

• nereye istiyorsun kas : )

• Karın tabi üst bacaklarımda var kas alt bacaklarımda da olsa fena olmaz kollarım zaten kaslı

• gitme orada çok var

0|0
    0|0
    • spor yapmak istiyorum evde nasıl yapayım fitness

• Mutlaka olacaktır abazacanlar ama sen umursama git derim. 10 kglik dumbellerı kaldırırken arnould gibi ses çıkaran güç ve gövde gösterisi yapan bir çok ayaklı cinsellik olacak ama sen yinede fitnese başla bir süre sonra rahat ve umursamaz takılırsın

0|0
    0|0
    • Evet her yerde abaza var ben bir de dikkat çeken bir kızım kız arkadaşımla gidicez yalnız olmucam 10 kglık dambılla önüme geçmesinler 10 kglık bende kaldırıyorum :D

• Ohoooo daha nelerini göreceksin sürekli yanına gelip kaslarını gösteren seninle sohbet etmek için aynı bölümlere gelen. Elini attığın her ağırlıkta sana yardımcı olmaya çalışacak insanlar :)) dediğin gibi alımlı ve dikkat çekici bir kızsan salondaki hoca bile yazabilir

• Off bunalırım valla ben zaten saçma sapan tipleri çekiyorum öyle bir özelliğim var :D uzak dursunlar bir de onlarla uğraşamıcam ::D

• Ya siz erkekleri ne sanıyosunuz? Kızlar sorsun lütfen aşağılamasın.

0|0
    0|0
    • bay_mizah böyle yapacak demedim , genelleme yaptım

• Sen bakıp bakıp duran kız görmemişsin.

• Gördüm :)

• ben istanbuldayım her aksam gidiyorum spora, gittiğim yer belediyenin salonu hem salon dersleri var hemde yeterli miktarda alet var.
    kadın erkek sayısına bakılınca kadınlar agırlıkta onlar daha cok zumba, pilates gibi derslere giriyor ama erkeklerin öyle abaza bir tavrı yok, herkes kendi halinde sporunu yapıyor. gideceksen mahalle aralarında yerlere degiil de daha kompleks tarzı olan bir yere gitmelisin.

0|0
    0|0
    • teşekkürler araştırcam ben fitness düşünüyorum da pilateste olabilir pilateste erkek azdır zaten dimi :D

• çok komik görüntüler olmuyor, hoca önde müzikle dans ediyor herkes arkasında takip ediyor yapabildigi kadar kimse kimseyi yadırgamıyor.

• olsun görmek isterdim :)

• sadece erkekler değil kızlarda abazalık yapmaya gidiyor oraya..Yani böyle yerlere giidosan ya çok elit bir yere gideceksin ya da gönlün razı gelecek..Yani sonuçta güzel kızsan güzele bakılır erkekler tarafından

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=x9JX_IvaafI . ya hiya.. dikkat et bu duruma düşme :D

0|0
    0|0
  • Parana kıyıp daha büyük bir yere gidebilirsin orda kadınlarda çok ya da belediyelerde böyle şeyler yapıyor sadece kadınlar için olan salonlara gidebilirsin dolu böyleleri

0|0
    0|0
  • Unisex bir fitness salonuna gidiyorum, erkekler kızları değil, kızlar biz erkekleri kesiyor. Hiç endişenlenme ^^

0|0
    0|0
  • Genellikle orada herkes kendi sporu ile uğraşıyor.İçin rahat olsun.Giyim konusunda da çekincelerin olmasın.Kendini nasıl rahat hissediyorsan nasıl kolay çalışacağını düşünüyorsan onu giy.

0|0
    0|0
  • Ucuz, basit bir yere gidersen fakir abaza dolu olur ve sürekli sana bakarlar..

Bizim salon şehirdeki en elit salonlardan biri..Taş gibi kadınlar geliyor ama dönüp bakan yok herkes kendi işini yapıyor :D

0|0
    0|0
    • dandik yer değil benim gitceğim :D inşallah öyle olur :D

• dikkat çeken bir tip olsam heralde bu soruyu sormamış olurdum değil mi canım :D yağlı göbek he iltifata da bak :D

• Canım orda ne dikkat çeken kadınlar var sen bi' git de.. :D

• abaza erkek vat bende yapıyorum bu sporu gitdiğim yere bir kadın geldiğinde soğan erkeklerikız gördüklerinde agır kaldırmaya calısıp bir taraflarını kırıyorlar neyse ben sana şunu diyeyim ciddi ol kimseyle konuşma yanına yaklaştırma sorun yok ok :)

0|0
    0|0
    • öyle kimseyle konuşmadan olur mu :D

• tamam:)

• anlaştık :)

• bence önce git, sporunu yap, stres at, rahatla...sonra o soru işaretlerinin yerini virgül aldıysa yola devam et...gerisini boşver...neden virgül? çünkü virgül, cümle devam ediyor anlamına gelir...yok eğer ünlem olduysa bırakır kaçarsın.

0|0
    0|0
  • salonun ortamına bağlı elit bir yer seçersen sorun olmaz sanırım...

0|0
    0|0
  • iyice araştırmalısın bence bayanların ağırlıklı olduğu yerlere gitmeni tafsiye ederim

0|0
    0|0
  • bunlara odaklanacağına sporuna odaklanırsan daha başarılı olursun...her yerde abaza insan vardır...ama emin ol spor salonunda senin orana burana bakmak için bulunan insan yoktur...

0|0
    0|0
  • tayt ve askılı giymeyi falanlıyorsun çok güzel girer girmez gözler sendedir :)

0|0
    0|0
  • Açık ve vücut hatlarını çok belli eden kıyafet giymemeye çalışırsın bakmamalarını istiyorsan. Spor git tabiki abaza çok olduğunu düşünmüyorum herkesin amacı spor yapmak çünkü ama bakan olurmu dersen olabilir

0|0
    0|0
  • hamdi bak bak bacağını kaldırıyor
    uu tayt giymiş
    la domaliy

0|1
    0|1
  • spor salonlarında hiçte o düşündüklerin olmaz ben hiç görmedim. sakin oluyo diye ben 21,30 gibi gidiyorum. takma kafana sağlığını düşün sporuna git problem olmaz.

0|0
    0|0
  • emin oll gittiğinde ordaki bayanlara abk senn erkeklerden daha fena oldugunu görürüsünn zaten onlar erkeklerde ugrasırlar sana bakmaya zamanları kalmaz bnce

0|0
    0|0
  • sen eşofman giy tayt giyme ;)

0|0
    0|0
  • Haklısın abazalar oluyor
    Bizim salonda var bikaç tane
    Ama lütfen genelleme

0|0
    0|0
  • bıkını gıyebılırsın

0|0
    0|0
  • yok tatlım ya sende erkekleri yanlış anlamışsın hep :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 10

• Çoğunlukla birçok yerde kadın erkek ayrıdır zaten.

0|0
    0|0
  • sadece bayanlar icin spor salonlarida var yasadigin yere bagli..abaza erkek heryerde var ona göre giyin

0|0
    0|0
    • tayt askılı uygunsuz mu tayt yerine eşofman mı giysem hareket açısından askılı daha iyi

• ben daha rahat ve genis esyalari giymeyi tercih ediyordum...yazilmadan önce etrafdaki düm spor salonlarini arasdir...bazen erkek kadin spor salonlari oluyo fakat ayiriyorlar kadinlar yukarda erkekler asagda gibi

• araştırdım ve şu an düşündüğümde karar kıldım arkadaşımla gitcem bu gideceğim karma ama öyle ayırma yok

• Yasadigin yere yakin b-fit varsa orayi tavsiye ederim. Kadinlara ozel bir spor salonu farkli bir teknikleri var.

0|0
    0|0
  • bayanların saatinde gir.. ben gittiğimde bayan erkek karışık zamanda girmiyordum sadece bayanlar oluyordu hocamız da bayandı çookk rahattım

0|0
    0|0
    • bizimki karışık saatte hoca erkek

• Herkes kendi halinde sporunu yapıyor. Gizli gelse de izlesek diye bir durum yok yani

0|0
    0|0
  • Yoktur neden olsun ki

0|0
    0|0
  • sen git güzelce sporunu yap. görmezden gel dikkatini spora ver, odaklan.

0|0
    0|0
  • Bayanlar için özel salonu olan yere git ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • Millet senin gelmeni beklemiyordur gelse de baksak diye.

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi ne yazık ki, karı kız kesmeye, ortam yapmaya gelen tipler de var. Bayanlara özel salonlar var, orada çok daha rahat edersin :)

0|0
    0|0
    • benim gitmek istediğim karışık ama araştırcam sağol canım :)

Yükleniyor...