Aldattım! En yakın arkadaşımın sevgilisiyle evlendim...

En yakın arkadaşımın sevgilisiyle, ilişki yaşadım ve tüm engellere rağmen onunla evlendim...2 Aydır evliyiz...Eşimin benden önce bir evliliği daha olmuş ve 11 yaşında bir çocuğu var...Evliliği aldatma ve şiddet yüzünden bitmiş...Eşimi çok seviyorum...Tüm ailemin istememesine rağmen evledik...Bir hafta önce eşimin mail adresinden bir arkadaşlık sayfasına üye olduğunu gördüm...Kadınlarla buluşmak istiyormuş, resmini filan eklemiş sayfasına....Ne yapmalıyım, eşime aşığım ondan vazgeçemiyorum...Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• aileler bosuna itiraz etmez... ayrica daha oncesinde o aldatarak ayrilmislarsa aynisini sana da yapabilecegini dusunmeliydin. olayin ic yuzunu ogrenmeden cok acele etmissin... arastir o hesabi bakalim neler yapacak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aldatma ve şiddet ?

Sen bu adamı tanımadan mı evlendin?

Ya ne garip bir dünyada yaşıyoruz ya. Hem en yakın arkadaşının sevgilisi hem adam evli cocugu var hem şiddet...

Neyse ne diyim. Secim senin. Arkadaşlık sitelerinden seninle evlendikten sonra da devam ediyorsa ki siz cıkmadan mı evlendiniz. sizin ilişki bir garip

Bu ilişkide ne aradıgın önemli mantık mı? sevgi mi? sevgi zaten bulamazsın ama mantıksa cocugu var 11 yaşında ?

Amacın nedir? cinsellikle dogan bir aşkmı sen cinsellige aşıksın sanırım.

iyi şanslar

0|0
    0|0
    • Haklisin ne desen...Kendimi kotu hisettigim icin yazdim...Ben adamin nasil bisey oldugunu ta basindan biliyordum..Inan bana, esimin eski kiz arkadasinida uyariyordsum hep dikkat et bu adam saglam degil diye..Hatta kiz ayrildigi zaman hep yanindaydim eski kiz arkadasimin...Ama onlarin iliskisini oyle cok kiskandim ki, itiraf ediyorum kiskandim...Oyle iyi anlasiyolardi ki..Adam kizi gercekten seviyordu..Adam evlenmek istedi, kiz ise adama guvenmedi,mutsuz yasamak istemiyorum dedi ve ayrildi..

• Tum aileme, etrafimdaki herkese karsi ciktim ve gidip evlendim..Ben almanyada yasiyorum esim ise turkiyede yasiyordu...Dusunuyorum simdi acaba yurt disina cikmak icinmiydi? uTANIRIM BOSANAMAM KI SIMDI DE...

• Boşanabilecegini sanmıyorum. Ömür boyu mutsuz olacaksın.Hep kafanı kurcalıyacak bunlar. Ama bunları aşarsan eger mutlu olursun. Bu sence imkanlı birşey mi?

Seni kullanmış da olabilir.

• Abartma belki senden öncedir üyeligi...ayrıca bu tür siteler illa ki birsey olacak diye üye olunan siteler degil. internette sohbet etmek iyi geliyordur belki bazen canı sıkılınca. Acıkca konus iste.

2|0
    0|0
  • Bak şimdi sen kendini çok özel zannediyorsun, bunu yapan durur mu ? Senin kocanın yaptığı içgüdüsel bak, şu hayvancağız gibi içgüdüsel yapıyor. Hayır o MAL da, sizin gibi hatunlar ne oluyor bilmiyorum ((=

link

0|0
    0|0
  • sıkıntılı bir durum.. nefsine yenik düşmüşsün.. kurtarmaya bak. sana gerçekçi bir cevap vericem.. boşanman çok mantıksız olur.. erkekte yaş ilerledikçe bazı alışkanlıklarını bırakır.. kadın düşkünlüğü de dahil. sabretmekten başka çaren yok.. zaten hata etmişsin.. bir zaman sonra ailesini ve çocuklarını düşünne biri olur çıkar. ama kendinden de çok taviz verme. senden de korksun .. bunu unutma... bildiğim çok örnek var bu konuda.. aldatsa da karısı başkadır.. bu tipler de var.. yapacak bii yok. sende böylesine rastlamışsın..

0|0
    0|0
    • Iyi oylede bu adamin benden onceki evliliginden zaten bir kizi var..Kizi ve eski karisi turkiyede yasiyor..Ben ise almanyadayim.yani biz

• iyi de sen bir tutkunun peşinde koşmuş ve adamı elde etmişsin. senin şikayetin adamın seni aldatıp aldatmayacağı mı. burasını anlamadım.?

• evliliğine müdahil olmak istemezdim ama düşüncemi sölicem huylu huyundan vazgeçmez. Sizde zaten göz göre göre evlenmişsiniz . Allah mutluluk versin dicem ama zaten sizde en iyi arkadaşınızı aldatmışsınız. Anne baba izni olmadan yapılan işlerden hayır gelmez.

0|0
    0|0
    • Ahini aldigimi biliyorum..Evet kiz arkadasimin yatagindan cikip onun bir zamanlar sevdigi adamin yatagina girdim...

• seninle evlenirken arkadaşını aldatmış seni niye aldatmasın ? evliliğinden önce git arkadaşından helallik al belkide aldatmamıştır

• merhaba hanımefendi siz bu yaptıklarınızdan utanmıyormusunuz peki ? Birde burda bize anlatıyorsunuz bakın hanımefendi size öyle kelimeler sarf etmek isterdimki ama mod tarafından kaldırılacağını bildiğim için yazmıyorum bakın hanımefendi elim ayağım titriyo sinirden kıyamet alemetimisiniz nesiniz? anlamadımki tamam sakinim .

0|0
    0|0
  • Yaşınız 34. Ben ise 22 yaşındayım. Size ne diyeyim? Ya bu kadar kör olunmaz. Hiç mi aklınız ermedi. Bir kalbi kırarak mutlu olunur mu? Mutsuzluğun üstüne mutluluk kurulur mu? Huyunu, suyunu biliyorsun. Bu şekilde evlilik yürümez. Açıkca konuşun. Ben sizin yerinizde olsam, yıllarımı çürütmem.

0|0
    0|0
    • Aklim erdi ermesinede 34 yasindayim ve ilk kez bir erkek girdi hayatima..Ilk kez yasadim sevgiliyi aski..Ask gecicek ama geriye bana ne kalicak bende bilmiyorum artik..Ikimizinde ailesi gorusmuyor..Kimse bizeim yanimizda olmadi..Gittim ve hikah yaptim..Almanyada yasiyorum ben..Onun ise ailesi, kizi hepsi turkiyede :((

• Elbette sevmiş olmalısınız ki, tüm bunlara göz karartmışsınız. Ama bu durum zamanla sizi de yaralayacak. Aşk geçiyor. Gerçekten. Vicdanen zaten şuan hesap yapmaya başlamışsınız.

Kimsenin yanınızda olmamasının sebebi de, yaptığınız şeyin doğal, olması gereken şey olmadığı için.

• İyi yapmışsın umarım mutlu olursun... Kendini bu soruyu sorarak yıprattığını bu düşüncenin seni kemirdiğini farkettim...

Üzme kendini düşünme bunları ileriye bak artık sayfan bembeyaz kirletme bu tarz düşüncelerle...

0|0
    0|0
  • zaten olayı biliyosun gerçeklerle yüzleşmek en mantıklısı.Ayrıca 2 aydamı oldu bu olay

0|0
    0|0
    • Evet iki ay sonra gordum..Oyle normal bir site degil...Gunu birlik iliski yasamak isteyenlerin sitesiydi..Ve kendi resmini eklemisti..

• olay zaten açık kulaktan duyma bişey değil yapman gereken onunla yüzleşmek en doğrusu bu kanaatimce.

• yapacak bişey yok kendin kaşınmışsın en yakın arkadaşını satmışsa senin için, şimdide diğer hatunlar için seni satacak anyalamadın mı da başında nasıl biri olduğunu şimdi kara kara düşünüp ben ne yapacağım diye düşünüyorsun? ;)

0|0
    0|0
  • balık baştan kokmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• huyu belli sadık biri değil hadi bir yapsa ikinci şans verirsin ama önceki evliliği bu yüzden bitmiş arkadaşınla bu yüzden ayrılmışlar senleyken arkadaşına dönmek istemiş değişmez bu sen onu bırakamazsan bu durumda daha fazla yıpranıp acı çekersin çok seviyorum ayrılamam dersen en azından çocuk yapma sakın onun hayatı da kararır

0|0
    0|0
  • sende üye ol o siteye. Onla buluş ..gizli isim yap işte bişeyler onun tanımadığı bir arkadşının resmini falan koy..

1|0
    0|0
    • Goz gore gore aptallik bu benim yaptigim...Arkadasimin ahini aldim..

• Her insan hata yapar sonuçta umarım bu sorununu rahatlıkla aşarsın.Üzme kendini

• OOff çok kötü bi durum..yani göz göre göre kendinizi ateşe atmışsınız sizz ...ama bi süre takibe alın bari eşinizi inş. sizide aldatmıordur...

1|0
    0|0
    • Ebru, esimin be"ncen onceki sevgilisi benim en iyi aarkadasimdi..Kiz tam da bu yuzden guvenmedi ve ayrildi..Bizim iliskimiz surerkende 2 kez eski kiz arkadasina( benimde eski arkadasim) donmek istedi kiz red etti...Korkuyorum..Ve belkide bana hic gelmedi cikar evliligimi yapti..? Etmus, neyini arasirayim ki, simdi birsey bulamam ya sonra?

• Valla Hatayı başta yapmışsın sen biz ne desek boş olurr görünen köy klavuz istemez bnce ama gerçektende üzüldüm

• Eşinle konuşmalısın. Eğer inkar eder ve mazeretler uydurursa dediklerini kabul eder gibi görün. Yalanlar zinciri başlıyor demektir. Birbirinize sırtınızı dönmeyin. Eğer gözü dışarılardaysa da ki olacağın önüne geçilmez. Ama ben yinede fevri davranma derim. Onu ihmal mı ediyorsun? Eşinle aranız iyi değilse oturup konuşmalısınız.

0|0
    0|0
  • önceden kalma üyeliktir basit bir şeydir

senden bir şey saklayacak olsa maillerine de bakamazdın

0|0
    0|0
  • ayrılırdım tabiki...allah sana akıl fikir versin kardeş

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim Merakli..Samimi konustugun icin..!

• zor durumdasın gercekten ama baştan hata yapmışsın ne yazık ki..:( offf yaaa..üzüldüm aslında üzülmedim sanma..kızdım da aynı zamanda..yol yakınken dön bence.

• Başkasının mutsuzluğu üzerine mutluluk olmaz.. senin gibileri oldukça insan sevgilisini eşini kimseyle tanistirmaya cesaret edemiyor.. sende mutsuz olursun bunu böyle bilesin..

0|0
    0|0
  • hak yerini bulmuş..ohh olsun.. kusura bakmayın ama size müstehak zaten..siz taa en başından lades demişsiniz...

0|0
    0|0
  • huylu huyundan vazgeçmez diyorum ben sana... boşan bence sakın çocuk falan yapma.. sonu şiddete gider bu evliliğinnnn

0|0
    0|0
  • en yakın arkadasın onun sevgılısınle evlenmek... sonra o adamın senı aldatmaya yeltenısı...

eee huylu huyndan vazgecmez nıye huylu dıyorum cunku o arkadasınla sevgılıyken bellıkı sendede gozu vardı ve bu cok nankorce senın karsılık vermen ayrı bır nankorluk

ustune evlılık yapman da ayrı bır karaktersızlık...

kusura bakma valla yanlıs yapmıssın ama olmus bır kere

sana olan cvbım ıse;

eğerkı cocugun yoksa kendıne guvenıyorsan yanı ayrılınca ayakta durabılecegıne ınanıyorsan ailen arkandaysa helekı hıc bekleme boşa o adamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...