Az mı yemeliyim çok mu yemeliyim? Herkese +1?

Boyum 182 kilom 93 ama vücudumda çok fazla yağ yok yani görenler 80 sindir en fazla diyorlar. sorum şu ben kas yapmak istiyorum ama bunun için bol protein almamız gerektiği söyleniyor. e çok protein yiyince de kilo veremiyorum tartıda hep aynıyım 1 aydır fitness a da gidiyorum hiç ıvır zıvır yemiyorum. şimdi ben ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• 185 boyundayım 74 kiloyum görenler 80 sanıyor yağ oranım düşük çünkü kas kütlesini arttir yağı azalt koşu yap koşu yağlari yakmada çok iş yapıyor proteini eksik etme protein almadan kas oluşumu olmaz bu konuda bir anlaşalim her türlü protein alman gerekiyor günlük93 kg birisinin günlük 100 110 gr protein alması gerekiyor kilo başina 1.3 gr protein düşüyor senın sorunun yalniş beslenmede protein yiyip kasa ağirlik verip ama bir yandan spora vucut calismaya koşmaya devam ederek fazla kaloriyi atman gerekiyor bir vucut geliştirme fitness salonundaki yetkili professional bir hocadan besin ve spor çizelgesi alman lazim senın vucuduna göre bir formül hazirlicaktir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Az ye az. Onu da mı biz söyleyelim.

0|0
    0|0
  • Can boğazdan gelir ye yavrum ye

0|0
    0|0
  • Bol bol et ye, yumurta ye falan ama ne bileyim kilon normal almayacak şekilde istediğin gibi ye bence

0|0
    0|0
  • tatlım boyun 182 ise kilonun 70-80 arasında olması gerekir. Yemek ye fakat sporu sağlam tut istediğine ulaşırsın. sık faklat azar azar ye.

0|0
    0|0
  • Boyun uzun sanslisin

0|0
    0|0
  • Kas için de çok protein yemeği gerekmez fit yapıyorsan yeterli normal ye ve yemek arası bol su

0|0
    0|0
  • kazein kullan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende senin boyundayım. Senin fit vücudun 72 ile 83 kilo arasında olmalı. Şöyle söyleyeyim mesele az yeme çok yeme değil, proteinli şeyleri mümkünse yağsız yeme , ya da az yağlı yeme ve geceleri yememe meselesi. Yoksa protein yiyen insanda açlık hissi hemen oluşmayacağı için zaten yiyememen lazım.

0|0
    0|0
  • ne az ne çok ye

0|0
    0|0
  • az yemelisin

0|0
    0|0
  • Bence az daha yersen kilolu sınıfına gireceksin. Şu an vücudunda olan yağ kas yapmaya yeter zaten. Fazla yemene gerek yok.

0|0
    0|1
    • Yağdan mı kas yapılıyor? Uçmuşsunuz siz mk.

• sen hiç bir deri bir kemik insana az yedirip kas yaptırıldığını gördün mü? Eğer senin dediğin doğruysa yine az yiyip zayıflaman gerek.en az 5 kilo.

Yükleniyor...