Göbek nasil eritebiiriz acil bir yardim edin?

Iste oldugum icin aksam ancak evde hareket yapabilirim neler yapmaliyim erimesi icin?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Önceden böyle bir konuya yazdığım cevabı yapıştırıyorum burayada yürüyüşle göbek gitmez kilo ne olursa olsun birikmişse orada..

zaten herkesin sorunuda boyum ve kilom iyi ama göbeğim var problemi...Senin kilon iyi sorun yokda 60 kiloda olsan o göbek gitmes en zor kısım göbektir fitness salonuna git beslenme programı felen verir hocalar kasa çevirmek kolay değildir göbeği ama yaparsın 6 ayda... yoksa yürüyüş felen göbeği eritmez kolay sıkı bir yemek programı ağır kardiyo ve Mekik çekerek felen düselir

0|0
    0|0
    • Benim aslinda nerde eritecgim belli kesin olurda zaman var :-) benim arkadasim vardi baya gobegi varfi yanikiloluydu simdi tig gibi benden zayif cok degismis askerde hepsini vermis bn daha gitmdim buyuk ihtimal orada eritirim kesin dimi

• Gider bence askerde yatırmıyorlar merak etme kilonda gider göbeğinde bence

• Aynen tek tesellim o maalesef

Kızlar Ne Diyor 2

• şınav ve mekik

0|0
    0|0
    • Gunde kac kere?

• Kardiyosuz, şınav ve mekik ile yapamazsın

• beslenmesine de dikkat etmesi lazım bol su içmeli

• Mekik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sabahları 45 dk hafif koşu yap yeterli. Kana çabuk karışan yiyecekler yemediğin sürece birkaç ayda tamamen yakarsın.

0|0
    0|0
    • Ise gidiyorum ama nasil yapicam ki

• Yürüyeceksen tempolu yürü, yani son hızında yürü. Yoksa pek bir işe yaramaz.

• Arkadaş doğru söylüyor, sabah aç karına kardiyo bu işin en baba çözümüdür. Yanlız bu durum tartışmaya açık olduğu için arkadaşla bir fikir ayrılığımız var. Ben sadece mekik ile göbek eritebileceğini sanmıyorum. İllaki yağ tabakan vardır. Evde kardiyo destekleyen haraketler yapman gerekir. Arkadaşım bilgili biri gibi gördüm kendimi şöyle savunmak istiyorum. Kas bölgesini çalıştırmakla -kaba tabir ile-zayıflıyor olsak definasyon yapmazdık değil mi? Bu konu dışında arkadaşın dediği doğru. Maalesef göbekten kurtulmak için kardiyo yapman gerekir, en etkili yolu da sabah aç karına yapılanıdır

• sınav mekik cek

0|0
    0|0
Yükleniyor...