Erkeklerin bacaklarını almasına ne diyorsunuz?

Evet arkadaşlar siz bu duruma ne diyorsunuz, kızlar siz erkeklerin bacaklarının kıllı olmasını mı istersiniz yoksa alınmış bi şekilde olmasını mı ve erkekler siz bu duruma nasıl bakıyorsunuz? Ben şahsen spor yaptığımdan dolayı ve onuda geçtim estetik açıdan alınmasından yanayım ve alıyorum

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• sporcu erkekler alır ve almalı... Hatta bazıları var onlarda almalı doğarken maymunla yarışmış gibi.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 10

• Şortla geziyoruz icabında pala bıyıklının birinin bacaklarıma bakıp benim üzerimden astral seyahate çıkmasını istemiyorum

0|0
    0|0
  • sporlu sporsuz erkek kıllı olur,

maymun gibi değil kız gibide değil orta yolu bulmalı.

bir gün boyunca bi sahilden geçen bütün kızlara sormuştuk bunu ve çok çok azı kılsız erkek dedi.

0|0
    0|0
  • Sporcuysan alırsın, bu spor camiasında normal. Yüzücü, bisikletçiler falan hep alır.

Bacakları alınmış gibi görsem, sporcu diye düşünürdüm.

Kendi adıma, almayı düşünmüyorum. Alışmamışlık diyelim.

0|0
    0|0
    • Evet, lisanslı olarak amatör ligde futbol oynuyorum, bisiklet sporu yapıyorum ve yazın body buildinge devam edicem, geçirdiğim bi bisiklet kazasından sonra yaralarıma kıllardan dolayı hızlı bi şekilde müdahale edilememişti o günden itibaren almaya başladım

• bisikletçiler o nedenle alıyorlar, haklısın ki yaralanmalarda müdahale daha kolay oluyor.

Babam da 20 yıl lisanslı futbol oynamış. Bacaklarını almış mı bilmem de, şu an o kadar az ki bacak kılları.. Hep kas anasını satayım :DD kıskanıyor insan

• Hahah :) o da tabiki çok önemli kassız ince bi bacağa alınmasının ne kadar yakışacağı meçhul :D ama kaslı oldu mu da cidden yakışıyor

• yakın arkadaşlarımı düşündüm de olmasını istemediğim bir durum. kolunu alan birini görmüştüm hiç hoş durmuyor.

0|0
    0|0
  • katılmıyorum..ne yani şimdi bizdemi ağda yapacaz olurmu..

0|0
    0|0
  • Aşağı ve yukarı sakallarım için traşlar hariç asla kıl almam...Ayı gibi yada maymun gibi gezmekten çok mutluyum..Alan alsın...Ben istemiyorum..

0|0
    0|0
  • biraderim aramızda kalsın da bokunu çıkardın sende yani hızını alamazsan saçları aldırmaya kadar gider

0|0
    0|0
    • Ne alakası var spor yapıyorum ve benim almam gerekiyo, ayrıca kıl o bölgedeki kas oluşumunu azalttığı bilimsel deneylerle kanıtlı

• kardeşim bende 5 senedir spor yapıyorum muay thai bildigin en agır uzak dogu spor sanatı sporcu adamda kıl çıkmaz zaten kas oluşumunu azaltmaz güzel kardeşim protein eksikligi yapar kasların gevşek ve zayıf olur bida da alma gençligine yazık

• spor yapanların alması normal bir durum fakat hiç bir neden yokken bu şekilde bacak kıllarının alınması :/ garipsenir.gerek yok.

0|0
    0|0
  • Şahsen bende spor yapıyorum ama bacaklarımın kılını almıyorum .

0|0
    0|0
  • Bende göğsümü alıyorum (Body ile ilgileniyorum).Kıl erkeklik katmıyor kimseye.Yürek , bilek meselesi yani.

0|0
    0|1
Yükleniyor...