Facebookdaki arkadaşlarınızın sizi sebepsiz yere sildiği oldu mu hiç?

facede tanıdığınız insanlar sizi sildimi hiç nasıl hisettiniz kendinizi

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• bir kere basima geldi ama zaten sanaldan tanimisdim öyle cok yazmisligimda yokdu kendini beyenmis bir tipede benziyordu hic takmadim. ama benim sildiklerim sebebsiz oldu neden diye sorarsan bos yere listemi doldurmanin bir anlami yok. birde bir kiz yazmis bana sanirim sevgilisinden beni kiskaniyor facebookda profil resmimin arkasinda sevgilisinin resmi var bir kiz arkadasimla birlikte ama tamamen komik bir resim öyle duygusal anlamda hicbirsey yok. bunu benim ordan silmemi istiyor ama kusura bakmasin benim hosuma gidiyor o resim silmicem sanki sevgilisine kaldim hem o benim kardesim gibi biz öyle büyüdük :D:D. niye sanki bazi kizlar bu kadar kiskanc anlamamki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• belki sevgilisi silmiştir benim sevgilim kafasına göre siliodu

0|0
    0|0
  • silinmedim sildim :)

0|0
    0|0
  • he oluyo,bilmiyorum kim var kim yok.silen silsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç dikkat etmedim ama hesabını dondurup açanlar var. Ben sadece birini çıkardım oda duvarıma acaip spam gönderdiği için

0|0
    0|0
  • Sevgili edinince silen tayfa vardı, bir daha hiç eklemedim onları..

15 yıldır tanıdığım insan 15 günlük sevgilisi için siliyorsa beni face.den msn.den, işim olmaz hacı öyle insanla.

0|0
    0|0
  • sebepsiz yere ekleyenler sebepsiz yere silmiştir ancak bu kadar

1|0
    0|0
  • hani ezik kızlar vardır facede bilirsin, osurdum diye paylaşım yapsalar sülük gibi ezikler hemen beğenirye, 30 50 100 kişi falan, işte listemdeki o kızın öyle olduğunu görünce siliyorum hemen.

0|0
    0|0
    • İşsiz onlar ya =D pusuda beklerler kızların birşey paylaşmasını. Osursa beğenirler =D

• Oldu oldu ama umrumda mı sanki ekli olup sokakta selam vermiyorsa listemde olmasının ne anlamı var sanki :)

0|0
    0|0
  • 2 tane arkadaşım var... :)

0|0
    0|0
  • yok olmadı sılcek kısıyle arkadaslığım olmadı hıcbı zaman ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...