Body'ye yeni başladım yardımcı olun ölüyorum :d?

Merhaba arkadaşlar body'ye yeni başladım salona 2 gün gittim bugunü dinlenme günü olarak ayırdı fakat gittigim iki gün boyunca hoca hep aynı harektleri yaptırdı daha dogrusu bütün hareketleri yaptırıp bırakıyor benim bildigim belli günlerde belli kas grubu çalıştırılır bu adam ne yapmak istiyor anlamış degilim 20 kilo bench press'e yatıyorum 5 kiloluk dumbıl kaldıramıyorum ilk haftalarda bu kadar yüklenmesi normal mi 2o kilo bench press ne la 3 sette takılıyorum eve geldigimde ise kollarımı hissetmiyorum müthiş bir ağrı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi hocanın amacı nedir?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ağır kaldırma konusunda katılmadım hocana. Hareketleri doğru yapman önemli olan kaç kilo ile yaptığın değil. Fakat body'e yeni başladığın için ilk 2 ay adaptasyon programı uygulanır. O yüzden 1 günde hafif tempo tüm uzuvlarını çalıştırırsın. Yani burada yanlış yapmıyor ileride yapıcaksın her gün 2-3 uzuv giriceksin. Kilo konusunda konuş hocam ben bu tempoyu kaldıramam de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tamam anladık GYM e gıdıyorsun burdakılerıne havanı atma...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 20 kilo bench press ne hakikaten la? 13-14 yaşında falan mısın ya da aşırı kassız güçsüz? İlk hafta hamlama olur. Sana tavsiyem 4-5 gün ara ver muhtemelen ağrılar azalmaya başlayacaktır sonra git düzenli bir şekilde devam et aşırı bir ağrı olmaz o ilk haftadan sonra. Isınma esneme yapmayı ihmal etme. İlk başlarda kaslarını açmak için tüm kasları çalıştırıyor olabilir hocan. Sonra 3 güne böler muhtemelen. Bölmezse bölmesini söyle. 2 gün git 1 gün dinlenecek şekilde devam et sonra.

0|0
    0|0
  • :D ben bir hırs yaptım kalp adalem pert oldu spor yasaklandı şuanda kilo alıyorum hayatta küstüm psikolojim bozuldu sonra hap map beyin yandı sonrada böyle oldum

0|0
    0|0
  • hocana kaslarının henüz hamlamış oldugunu daha yavas girmek istediğini söyle vucudun acıldıkca artırırsın.. şu an fazla yükleme yapıyorsunuz.. hoca bilincsiz..

0|0
    0|0
  • Hoca dogru yolda dediğini uygula ve sabirli ol.
    Agriya gelince bu agriya bayiliyorum

0|0
    0|0
    • iyi güzel diyorsunda dumbıl kaldıramıyorum ondan sonra kollarımı hissetmiyorum mecburan yarım kilo ya da 3 kilolar ile çalışıyorum

• eyvallah başgan adamsın

• Bisey degil kardesim

Yükleniyor...