Boy uzatma kitabı 15 cm uzatma yaratmış ama sadece omurgayı düzleştirici haraketlerle. Saçma değil mi?

Arkadaşlar sorum gayet açık.
Boy uzatma kitabının açıklamasında 15 16 cm bile uzayabilirsiniz omurganızı bilmem neyinizi düzeltmenize yardımcı olacak haraketler falan filan diyor.
Abi çok saçma değil mi atıyorum belki birisinin bacakları kısa gövdesi uzun bu istediği kadar uzun olsun ne farkeder gövde uzun olunca bacaklar kısa olunca çok itici oluyor. Haksız mıyım?
Ben sadece omurga düzeltici değil bacak boyuda omurgayıda aynı şekilde uzatabilen haraketler yaptıklarını zannediyordum. Bilgili kişiler acaba cevap yazabilir mi? kullandınız mı o kitabı ben başlayacaktım ama bir an hevesim öldü bunları öğrenince.

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Omurgamın düzelince 15-16 cm uzayacak kadar yamuk olması için, kemikten değil jelibondan olmam lazım, o da ayıcı jelibonla bile değil olursa değil yılan jelibonla olur anca.

0|0
    0|0
    • Aynen yeminle aynen :D

• 7gün

Ben o egxersizlerin hepsini yaptım 3-4 ay boyunca hergun gece yatmadan ve sabah erken kalkıp yaptım hiçbir faydası olmadı sadece spor yapmış oldum gune iyi başladım o kadar

Erkekler Ne Diyor 7

• 15 cm biraz fazla bence öyle şeyler olsa olsa 3-5 cm etkisi olur ama gerçekten omurgalar düzleşince o eklemler arasındaki boşluk sıvı falan boyu harbiden uzatiyor mesala sabah kalkiyorsun sürekli yattığın için ayaklarina yük binmediği için diz kapaklarındaki eklemlerin arasına sıvı doluyo belli bir süre boyunca boyunuz 1 cm uzun oluyo bunu sizde hissediyorsunuzdur belli bir süre sonra tekrar o sıvı yok oluyor tekrar boyunuz kisaliyor

0|0
    0|0
    • Ya böyle bir şey cidden var mı :| geçici boy uzama falan

• Ilk defa duyuyorum peki kalıcı boy uzaması nasıl sağlarım?

• Onun için esneme hareketleri var senın eğri olan omurgan toplaniyor vs mesala yalniş oturmada katlaniyor onlar uzun süre yalniş oturan eğik duran bir insanın boyu 2 cm 3 cm kısalabiliyor çünkü omurga eğriliyor aslinda 170 olan bir insanın boyu bile 173 174 fakat omurgasi eğri oldugu için boyu 170 benım boyum 185 mesala boyum 188 189 ama omurgam eğridir onlari düzeltmek lazim :D o hareketleri tam bilmiyorum ama düz yürümek düz dik durmak düzgün 90 derece açili oturmak esneme gerdirme hareketleri yapmak barfixde asili kalmakta omurgayi düzelttiğini duydum

• çok saçma bee :D

1|0
    0|0
  • Bacak boyun kısaysa yapacak bir şey yok. O hareketler omurganın duruşunu düzeltir, bu sana 5 cm. kadar uzama olarak döner. Bir de omurganın diskleri arasındaki boşluklar zamanla kapanır, bunu açar. Bu da bir 5 cm. kadar yardımcı olur. Genel olarak 6-7 cm. uzama sağlayabilirsin en fazla olacağı da 10 cm.dir yani. 15 imkansız.

0|0
    0|0
    • Ya sen nediyorsun 5 cm ganimettir benim için :D ama sırf omurga uzatması biraz sinir bozucu olur ya omurgayı uzatıp napıcam ben :| bacak boyum 88 falan olsun yeter

• Bence omurganı düzeltip 5 cm. uza sen. Yüksek bel pantolonlar tercih ederek bacak boyunu olduğundan çok daha uzun gösterirsin. 5 cm.i sanki bacak boyuymuş gibi göstereceksin yani ;-)

• ben satın aldım bu kitabı 72 liraya ama uygulamaya pek fırsatım olmadı kaldı öylece, içerisinde boy uzatma egzersizleri, beslenme, uyku bilgileri, extra ipuçları vs var. Toplam 54 sayfa, ekitap olarak gönderiyolar. Almak isteyen olursa 20 tl ye gönderebilrim, hem ben verdiğim parayı biraz çıkarmış olurum hem de başkaları uygun fiyata almış olur böylece

0|0
    0|0
  • Omurga üzeltme ile boy uzamaz sende her duyduguna inanma

0|0
    0|0
  • Yalaaaaan yalaaan

0|0
    0|0
  • yalan tabikide. yoyomuyuz biz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 15 cm maksimumu zaten herkesin o kadar uzayabileceğini sanmam. Ne yani bir omurga düzleşmesiyle insan nasıl olurda o kadar uzayabilir hem... Ortalamalara bakılarak şöyle bir 5 cm uzasan o kadar sırıtmaz bence

1|0
    0|0
  • Hadi ordan..
    O nasıl oluyormuş.

1|0
    0|0
    • Doğru haraketlerle omurgamızın eğriliğini düzeltiyoruz, ve daha uzun duruyoruz. Çok saçma ya omurgam tamamen düz olmayabilir evette 15 cm nedir abi? bari bir 5 cm bacakları uzatsın çok saçma ya valla.

• Hiç gerçekçi durmuyor

• Bence de 15 cm omurga uzar mı yahu. Bildiğin anormal olur insan

• Şu kitabı ben de almak istiyorum. Lütfen biri de bana gönderebilir mi

0|0
    0|0
  • Kitap bende var doğru söylüyo ama 15cm abartı en fazla 8-9 cm uzarsın.

0|0
    0|0
    • Oha sende ne kadar işe yaradı pekii? :O

• Bana da yollar misiniz çok ihtiyacım var

• Bana yollayabilirmisin bu kitabı dua mi alırsın kardeş

Yükleniyor...