Futboldan uzak biriyim size bir sorum vardı bilenler bilir.. Şu Sabri'yle neden dalga geçiliyor sürekli?

bu adamla neden dalga geçiliyor?sağda solda fotoshop komedi fotoğrafları vs. var.nedir bunun sebepleri?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• link link link şunları izle az çok fikir sahibi olursun :D:D

0|1
    0|0
    • 2. linktekinde yerlere yattım gülmekten oooof karnım ağırıdı ya gülmekten hahahahha:D +1

• zaaa hahaha bul o videoyu bana hahaha ciddimi:D

• o nette yok galiba :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ben kaleyi bir turlu tutturamiyor diye biliyorum. link

0|0
    0|0
  • Komedyen gibi ahaha sabri reyiz..:D

0|0
    0|1
  • O bir efsane.. O bir reyiz.. Onun adı Sabri Reyiz :))

Saygılar , hürmetler...

0|0
    0|1
  • bunu bende çok merak ediyorum inan

0|1
    0|0
    • Saha içinde enteresan bir oyuncudur, çektiği şutların kaleyi tutmamasıyla ünlüdür. kazara gol attığı zaman arşivlenecek bir video malzemesidir. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• sabri candır, nazar boncuğudur, numuneliktir, iki noktadan sadece bir doğru geçebilir, ama sabrinin vurduğu bir top her doğrudan geçebilir...o derece. Teknik değil kaos bir ayağı var.

0|0
    0|0
  • türk insanı işte, bişeylerle dalaga geçmeden duramıyor

0|0
    0|0
  • link

link

oynadığı bölgede gökhan gönül hariç türkiyede daha iyisi olsa hak vereceğim ama adam özveriyle mücadele ediyor..öyle art niyetli oyunculardan da değil.çok sempatik.

0|0
    0|0
  • link 15. saniyede çıkıyor sabri reyiz ortaya. :)

1|0
    0|0
  • frikiklerine falan bir bak. anlarsın.

0|0
    0|0
  • Toğu dağlara taşlara vurması,dengesiz pasları ve yıllardır oynadığı halde kendini geliştirememesi bu sebeplerden bazıları olabilir.

0|0
    0|0
  • Fenerlilerin guizadan yana kuyruk acısı var haliyle sabriye sarmaya çalışıyorlar sabri çok yetenekli bir futbolcudur.Ayrıca çok iyi üçlü çektirir.

0|0
    0|0
  • çektiği şutlardan

0|0
    0|0
  • çektiği sutlar hep yandan auta cıktığı yada mınare boyu dikildiği için ...

0|0
    0|0
  • hak ettiği için

0|0
    0|0
Yükleniyor...