Ağlamak isteyip de ağlayamadığınız oldu mu?

Üzülmüşsündür hemde çok...

Canın yanıyordur, kalbin acıyordur.. Ağlamak istersin, gözlerin dolar durur ama ağlayamazsın...

Ağlamak isteyip de ağlayamadığınız oldu mu?

0|0
17|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kalbim yerinden sökülüyor gibiydi...

Bu acının ne ilk ne de son olduğunu bilmeme rağmen, yine de içimdeki çocuk kimseyi aldırmadan ağlamak istiyordu. Bedenimde sanki misafir gibiydim, kontrol edemiyordum hiç bir davranışımı... Önce gögüsüm, bir maratonun son aşamasında artık cigerleri patlayacakmış gibi koşan atletler gibi, yükselip alçalmaya başladı. Aldığım her bir nefes daha fazla hüzün ve keder yüklü idi. Arabayla giderken tümsekten atladığında miden yalpalar ya, sanki tümsekten atlarken zaman durmuş gibi midem havada asılı kalmıştı. Ağızım bir damla suya muhtaç olacak kadar kurumuştu. Boğazımda yutamayacağım bir lokma var gibiydi. İlk damlalar gözlerimi bulanıklaştırdığında, bir kaç defa gözlerimi kırptım...

Bir anda tüm zamandan soyutlandım ve belki bir saniyelik zaman diliminde ne için ağladığımı düşündüm... Beni terkeden sevgilim için mi yoksa beni dostu sayan platonik aşkım için mi ya da yapmak istediğim ama yapamadığım şeyler için mi ağlayacaktım. Önemli de değildi, sadece içimdekileri boşaltmam gerekiyordu. Fakat bir anlık duraksama vücudumun tüm hazırlıklarını boşa çıkarmak için yetmişti. Gözlerime kadar gelen yaşlar, yavaş yavaş yuvalarına döndüler ve içimde acı, keder ve hüznü bırakıp. Çıkmaz sokaklarda kayboldular...

Şimdi bir arayış içindeyim, her köşe başında, her şehirde her ülkede istediği zaman ağlayan içimdeki çocuğu arıyorum. Bir gün karşıma çıkar umuduyla... Taa ki onu bulana kadar, elveda gözyaşlarıma.

2|0
    0|0
    • Cevabını okuduktan sonra akacak gözyaşlarım geri kaçtı çünkü en çok ağlayasım olduğu zaman donuk bir taş oluyorum.

• Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu böyle?

Erkekler Ne Diyor 13

• şeref lanet şey çok kötü bi duygu :) benim o an gözlerim hiç durmaz sürekli sağa sola gider vücuduma binlerce bıçak saplanmış gibi olur hayal duygu his hepsi birbirine girer en son o duyguyu yaşadığımda şöle demiştim adaletini s.ktiğimin dünyasına beni koydun adalet niye koymadın allah.. senin cennetinimi istedimde ben beni sınava diye bu boktan yere gönderdin inecek var durdur dünyayı allah demiştim ama çok dolmuştum böyle anlatamam yani ağlasaydım belki bunları demiycektim ama ağlayamadım

0|0
    0|0
  • Bana toplumun bastırdığı karakter, hep gül, mutlu gözük, çevreni eğlendir, neşeli ol... Bir kişi söyledi bu güne kadar hep gülüyorsun, kim bilir için nasıl kan ağlıyordur diye. En son geçen sene hırsımdan ağlamıştım. Düşünsene çok seviyorsun, onu mutlu etmek için çok çabalıyorsun bunun karşılığında görüşmek istemediğini söylüyor. Geçtim yurdun kazan dairesine, açtım vodkayı. Kendimi bilirim, kafam güzel olmadığı sürece ağlayamam. Onun için işte içkiye ara verdim...

1|0
    0|0
    • Anlamıyorlar... Seviyorsun değer veriyorsun ama sonuç hüsran.

• zaman zaman... buna içine ağlamak denir normal bir ağlamadan çok daha güçlü duygular içerir...

1|0
    0|0
  • çoğu zaman...

0|0
    0|0
  • evet 12 mayıs cumartesi saat 20:45 te 3 ncu kez son macta sampiyonlugu kaybettiğimizde oldu ama ağlayamadım : )

0|0
    0|0
  • Ya onu bilmiyorumda şunu merak ediyorum ağladığı zaman erkek çok mu güçsüzdür.?

neden kaybediyorum sevdiğim kadınları ağladığım zaman

çok mu güçsüz duruyor insan merak ediyorum...

0|0
    0|0
  • Hiç ağlayamadım ki. Çocukken bile ağlamadım. Ağlamak eziklik göstergesiydi ve "erkek adam ağlamaz" metoduyla yetiştirildim. Ama eksikliğini de çekmedim yani.

0|0
    0|0
  • oldu unıyı ayagım kırıldıgı ıcın bır sene gec kazandım ona cok uzulmustum aglamaklı olmustum...aglayınca da ıcten hıckırıklara bogularak aglarım...

0|0
    0|0
  • olmaz mı. Ağlamadığım fakat gözümden yaşlar süzüldüğü de oldu. burnumun direği sızlayarak

0|0
    0|0
  • Ağlamam gereken bir durumda hep ağladım bugüne kadar

0|0
    0|0
  • erkek adam ağlamaz ;)

0|0
    0|0
  • çok sık oluyor ama ağlamayı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • tam cevap yazacaktım axe reklamındaki kız çıktı ne yazacağımı unuttum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• olmazmı oldu tabi.bazen öyle olurki insan sevinirsin ağlıyamazsın üzülürsün ağlıyamazsın.düğümlenir boğazında yutkunamazsın bile, görmesin kimse gözyaşını diye metanetli olmakta gerekiyor bazen yaşadığımız bu dünyada.

1|0
    0|0
  • Evet 2-3 haftadır aglıyamıyorum aslında hüngür hüngür aglamayı cok ıstıyorum buna cok ıhtıyacım var ama olmuyor...

1|0
    0|0
  • Evet hem de çok..Üstelik herkesin içindeyken, kalabalıkta ama tek başınayken, en zoruda bu olsa gerek..

1|0
    0|0
  • olmaz mı nefes alamazsın içine bir bıçak saplanır elinden birşey gelmez kısaca çok kötü bir durum ya :/

0|0
    0|0
  • Evet oldu..cok kotu bisey..olmek istiyor insan..

1|0
    0|0
  • Ne kadar kötü bir şeydir o.

0|0
    0|0
  • Daha çok ağlamak istemeyipte ağladığım oluyor.

0|0
    0|0
  • evet evde biri varken hep öyle oluyorum :s

0|0
    0|0
  • evet çokk

0|0
    0|0
  • yok canım benım gozyaslarım akar hemen aglamak ıyı olur.yoksa bısey mı oldu kendınce.bıseye mı uzuldun.

0|0
    0|0
  • film izliyordum yanımda kardeşim vardı ağlayamadım :(

0|0
    0|0
  • acı doruk noktasına ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözden...benim de ağlayamadğm zamanlar çok oldu...

0|0
    0|0
  • ağlamak istediğim zaman hemen akar gözyaşlarım

0|0
    0|0
  • Hayır. Ağlamak istiyorsam beni kimse tutamaz. :)

0|0
    0|0
  • cogukez...genelde o gozlerın dolmasını cok buyuk bır yutkunmayla kapatmaya çalısırım ve aglamam

0|0
    0|0
  • Evet oluyor ağlamayı çok istiyorum ama ağlayamıyorum

0|0
    0|0
  • oldu..

ağlamak istemeyip ağladığım da oldu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...