Spor yaparak cildini sıkılaştırmış ama azcık selülüliti ve çatlağı olan kız mı yoksa balık etli pürüzsüz bir cildi olan kız mı?

Spor yaparak cildini sıkılaştırmış ama azcık selülüliti ve çatlağı olan kız mı yoksa balık etli pürüzsüz bir cildi olan kız mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir soru bu ya benim yüzümü kim güldürüyorsa gönlüm kimi severse o dur. Balık etmiş pürüz ciltmiş felan bunlara önem verenin amacı zaten bellidir. Sevgi olsun yeter bana

1|0
    0|1
    • Kendine dikkat etmeyen, sağlıklı ve zinde olmayan bir kızı neden beğeneyim? O bile kendisine değer vermiyorsa ben neden vereyim?

• Öyle bir şey demedim. Sağlığına dikkat etmeyen kızın hiç şansı yok. Sadece sağlıklı diye kız arkadaşım olur demiyorum. Çok dar düşünüyorsun.

• Yoo dar düşünce değil bence sadece ne istediğimi biliyorum ve beklentim az diyelim

Erkekler Ne Diyor 7

• balık etli---ama balina değil

1|0
    0|0
  • Şu balık etli lafını bir türlü anlamış değilim. Balık et gerçekten et iken o kilolu insanlardaki et değil yağ. Yağ kadar iğrenç bir şey daha olamaz. Neresini beğeneyim o balık etli dediğiniz yağ oranı fırlamış kızı? Yağ oranı düşük kız candır <3

0|0
    0|0
  • sporcu kız

0|0
    0|0
  • Sporla sıkılaştıysan çatlak ve selülit olmaz zaten.

0|1
    0|0
  • balık etli ve prüzsüz

0|0
    0|0
  • loukum gibi olsun ya

0|0
    0|0
  • balık etli tabiki de, senin gibi selülitli, çatlaklı kızı ne yapayım ben

0|0
    0|1
    • Ah canım sen de brat Pittin zaten benim olman için uğraşıyordum amkslgı

Kızlar Ne Diyor 1

• spor yapinca selulit olacagini sanmam ben dogumdan sonra sporla hamilelik oncesinden dah zayifim ve ne catlak ne selulit yok ama dolgun bayanlar hep hosuma gider

0|1
    0|0
Yükleniyor...