Fitnesstan anlayan arkadaşlar bakarsa çok iyi olur?

arkdaslar ben kafama koydum bıktım artık bu şişmanlıktan zayıflayıp vücud yapmak istiyorum acaba kaç ayda yapabilirim vücudu gökhan keser gibi olmak istiyorum vücud konusunda

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk başlarda yağ yakma ağırlıklı olarak çalışacaksın ama hem kas kütlesi arttırma hem de yağ yakma antrenmanları yapacaksın. 15 kg fazla yağın olduğunu varsayıyorum. Sanırım yağ oranı az ve kas hacmi ideal için en az 7-8 ay gerekir. İlk ayı atlattıktan sonra göreceksin ki spor bağımlılık yapıyor ve içinden gelerek yapıyorsun. Sadece ilk başlarda sabır ve irade gerekiyor. Tamamen sana bağlı. 2014'ün sonuna istediğin vücutta ulaşmak senin elinde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• su an ki durumun be bilmem ama biraz kiloluysan zayiflayip kas yapmam lazim buda en az 2seneyi bulur. sana oyle 3-9 ranbo olursu diyenleri takma. adam gibi diet yapim duzgun bir sekilde haftada 4 gun antreman ve agirlik calisarak 2 sene icinde istedigin vucuda kavusursun

0|0
    0|0
  • Ben 52 kiloyla başladım 1. Senem oldu 71 kiloyum ve hala istedogm vucud değil çünkü bu iş 3 sene manken gibi olursun

0|0
    0|0
  • metabolizmana bağlı bu

0|0
    0|0
  • 7-8 ayda kardeşim

0|0
    0|0
    • 7-8 ayda tam oturur mu yoksa şekillenmeye mi başlar?

• 1,83 boyum 85 kilom var çok şişman değilim de ben bu vücudu illa spor salonuna mı gitmem lazım evde kendi imkanlarımla yapamaz mıyım evde kondisyon bisikleti de var

• Evde olmaz kardeşim bu iş spor salonuna kesin yazılman lazım ve haftada 3 gün

• 6 ay ideal süredir

0|0
    0|0
Yükleniyor...