kavgada en etkili taktiklerinizi verirmisin :) thank you?

kavgada en etkili taktiklerinizi verirmisin thank you

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş ben direk hayalara bir tekme atarım. En etkili silahtır, gözün orada olsun. İlk yumruğu o atabilir, ilk yere de sen düşebilirsin ama hayaları hedefine kitlersen, illaki vurur ve onu etkisiz hale getirirsin. Biz eskiden kavgalarda direk hayalara çalışırdık, tek vuruşda devridik. Şimdi gençlerde bu durum yok. Bide çok hızlı dövüşmeye çalışıyorlar. Herhalde izledikleri filmleri etkisi. HAlbuki yavaş dövüşeceksin, ama sağlam.
    Bu arada sende hayaları korumayı unutma. Youtubede bir iki video var nasıl kouyacağına dair.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kızlar için konuşuyorum. Öncelikle küpeleriniz varsa küpelerinizi çıkarın çünkü karşınızdakinin ilk işi kulağınızı koparmak olabilir. Daha sonra saçlarınızı kesinlikle toplayın. Topuz yaparsanız daha iyi olur. Yumruk atmayı da elimle göstermek isterdim ancak mümkün değil. Baş parmağınızı eliizin içine koymayacak şekilde sıkın elinizi sadece onu söyliyim :D Daha sonra tekme tokat Allah ne verdiyse yapışın :D Bu arada hiç kızlarla kavga etmedim. Yanlış anlama olmasın :D

0|0
    0|0
  • laflarimla yerin dibine sokup cikaririm tekrar ayni islem ama bu sefer yerin dibinde kalir kavgaya ne gerek var :)

0|0
    0|0
  • Onu bir böcek gibi ez :/

0|1
    0|0
    • Hocam yine mükemmel bir yorum olmuş. Neredesiniz siz kuzum? Son birkaç soru da ayrı düştük. Gözler aramadı ama göremedi sizi

• kimsin yahu sen :s

• Yorumlarınızı beğenen biri, bugün baya bir soruda aşağı yukarı aynı cevapları verdik. Son sorularda sizi göremeyince merak ettim. Kısaca bir dost diyebilirsiniz.

• ya ben kavga ederken kendimi kaybediyorm. o yüzden hiç bişey hatırlamıyorum sonradan. ama genelde karşımdakı aylarca konuşmaz benimle nedense artk.

0|0
    0|0
  • saçından yakalarsam suratına diz atarım :D
    ama genelde boğazdan yakalarım

0|0
    0|0
  • ben laflarımla insanı sinir ederim zekam öyle laflar hazırlar ki karşımdaki köpek ağzı açık kalır susmak zorunda kalır.

0|0
    0|1
  • ısırmak

0|0
    0|0
  • Böyle üstünemi gidiceksin yoksa laflamı? :)

0|0
    0|0
  • Kavgaya karşıyım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Gırtlağa tek vuruş.

0|0
    0|0
  • Ayaklarını kullan. Çok güçlü bir insanın atacağı yumruk, zayıf bir insanın atacağı tekmeden sert değildir.

0|1
    0|0
    • Doğru dersin doğru söze sadece düğme iliklenir fakat bazen tekme atmak karşindaki insanın senı cok rahat kavrayabilmesinede sebep oluyor yani öyle bir fırsat yakalamak lazimki karşinizdaki insanın size tepki verebilme ihtimali 0 olsun insanda en cok kas ve kuvvet bulunan bölge ayaktır zaten bilimsek olarak kanitlanmiştir

• En başta bilmen gereken şey ilk sen vuracaksın. oda yumruk olacak. eğer senden uzunsa kendine güveniyorsan kafa daha etkili olacaktır. sonrası gelir zaten. baktın yüzyüze konuşuyorsunuz kararı hemen verip vurman lazım.

0|0
    0|0
  • Kuşa bak (uçağa bak) yukarıyı göster, şeyine vur bu her zaman işe yarar.

0|0
    0|0
  • ayagımı karşımdakinin arkasına koyup hızlıca hamle yaparım vuruşum etkisizde olsa yine yere düşer tabi hiç kullanmadım ve kullanılmasınada karşıyım

0|0
    0|0
  • Soracak başka bir bok bulamadın mi sanki yapacan bunları dayak yiyecek gelecek dedikleriniz olmadı kavgada tek şey vardır yürek olacak kormayacaksin akıllı dovuseceksin

0|0
    0|0
    • 1 senedir kick boks yapiyorum kardeşim görüşlerinizi alayım dedim :)

• aynen bir 5 kilo alsam tamam vucut fit zaten

• Bol miktarda kuzu et ye günde bir kilo spor yapmadan 10 gün sonra kilolar sende

• Sokak kavgasında çeneyle kulak arasına kroşe en etkili yumruktur diye düşünüyorum tabiki durduğun yerde bağlı ama kroşeyi her açıdan vurabilirsin.(çeneden kulağa kadar olan bölgeye vurman önemli nakavt için.) Bir dost

0|0
    0|0
  • çeneye vur otur izle sonra

0|0
    0|0
  • Yumruk tekme geri çekil tekrarla bunu

0|0
    0|0
  • karşındakinin malafatına vur kesin dövdün.

0|0
    0|0
  • Kırmızı Rangersss degısımm zamanııııııııııı :D

0|0
    0|0
  • derhal orayı terketmek :D kötülüklerden uzak durmakda hep fayda vardır

0|0
    0|0
  • burna yırmıh, dize tepik

0|0
    0|0
  • Şunu Dene Adama Bişeyler söyle o ara yapıstır kafayı gögsüne dogru geberir orda :D

0|0
    0|0
  • burnuna kafa at ve acıdan bağırmasını dinle.^^

0|0
    0|0
  • kavgayıı hiçç sevmiyorumm ama birtürlüdee kendimii gerii çekemiyorumm...

0|0
    0|0
  • Kafaya attığın her darbede işini bitirmen daha kolay olur. bir de yüzünü korumaya alıp öyle dövüş

0|0
    0|0
Yükleniyor...