Evlilik hakkındaki olumsuzluklarınızın nedeni nedir?

Bazıları evlilikten korkar peki neden? Evlilikten korkmanızın nedini maddi sebepler mi? Yoksa ben tek eşli yapamam, biriyle bir ömür aynı evde yaşanmaz düşüncesimi?Hiçbiri değilse sizin bakış açınız nedir?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Bazısına maddi, bazısına manevi yönden ağır gelir..Evlilik ciddi sorumluluk isteyen bir durum ve kolay kolay pes edilmemesi gereken bir birliktelik o yüzden en ufak bir kıvılcımda ceketi alıp çıkmamalı.Bu maddi yada manevi hiç fark etmez, son ana kadar dayanmalı..Son noktada zaten yapılacak bir şey kalmamıştır devam etirmek herşeyden daha zararlı olandır..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Erken evlenenlerin yaşadığı olumsuzluklar :) mantık süzgecinden geçirilmemiş kararlar diyebiliriz.

1|0
    0|0
  • evlilik önemli bi karardır öncelikle hazır olmak gerekir sonra güven olması gerekir saygı olması gerekir maddi durumun iyi olmasada orta seviyede olması gerekir yada aza kanaat eden birini bulmak gerekir :) yaptığınız işin önemide var eğer gurbetçi iseniz sürekli iş seyahatleri yapıyorsanız gözün arkada kalma gibi bi durumu var aldatılma riski var ayrıca bu zamanda evlenilecek kadın nerdeee :D

0|0
    0|0
  • Bence hayatı en iyi şekilde yaşamalı insan. Ve zamanı geldiğinde de hazır hissettiğinde evlenmeli. Çünkü çok büyük sorumluluk.

0|0
    0|0
  • Evlilik hakkında olumsuzluğum yok.Sadece güven ve karşılıklı anlayış gerekli.

0|0
    0|0
  • ayrildigim sevgilimin nedeni evlilik olayina alisamayacagini dusunmesiydi gecmisindeki bazi nedenlerden. yeni bir duzen, anne baba sorumluluklari da bir baska etken.

0|0
    0|0
  • sorumluluğun bilincinde olmamak ve evlilik konusunda yanlış bir seçim yapmak

0|0
    0|0
  • değişik bır duygu gıbı gelıyor...

daraldımmmmm

0|0
    0|0
  • sorumluluk meselesi.

0|0
    0|0
  • kaçak kullanımın verdiği heyecan

0|0
    0|0
  • Ben evlilikten korkmam ama belki şundan korkarım.Evlenip boşanma durumuna gelince nafaka verme durumundan...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sıkılırsam:(

0|0
    0|0
  • eger saygı olmazsa yada pısman olursam dıye korkarım.bır kere evlenıyoruz.allah ıkıncı evlılık yasatmasın ınsana.benım bakıs acım huzurlu mutlu bır sekılde omur boyu mutlu huzurlu bır sekılde yuvamın olması ıyı bır anne olmaz.hayırlı evlatlar yetıstırmek.

0|0
    0|0
  • evllikten değil evlenip mutsuz olmaktan korkarım

0|0
    0|0
  • bırıncısı ayrılmıs anne babanın cocuguyum temel etken bu

ıkıncı sebebım korkutuk asık olmam lazım evlenmek ıçınkı buda cok zor bısey

uçuncusu yasım 19 ve daha yapmam gereken seyler var evlılık dusunmuyorum

dorduncusu bıraz kendı hayatını kendı kurmus bırıyım bu yuzden asırı agresıf bırıyım karsımdakının asırı huzur verıcı olması lazımkı boyle bırı yok

besıncısı asktan yoruldugum ıçın sanırım artık bıseye ınancım pek kalmadı evlılıkte dahıl buna

0|0
    0|0
  • Henuz 19 yasindayim elbette korkucam. Su an kalkip ha "anne baba ben evlenmek istiyorum" ha "anne baba kendimi camdan assagi atcam" diyim. Ikiside ayni derecede buyuk bi cesaret ve korku ister... Zaman geçtikçe 23 yasindan sonra fikirlerim elbette degisir. Sonuçta o zaman okul bitmis olcak ayaklarimin uzerinde yalniz durabilecegim..

0|0
    0|0
  • evlenmeye hiç hazır hissetmedim kendimi ya da o kadar çok sevdiğim biri olmadı

0|0
    0|0
  • zor iş o sorumluluk herkese göre değil :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...