Fenerbahçe ve Beşiktaş birleşiyor?

Bildiğiniz üzere, soma için yardım maçı yapılacak ve özel siyah forma yaptırılcak iki takım içinde fenerbahçede 6 fb 5 bjk li olcak beşiktaş'ta 6 bjk li 5 Fb li futbolcu olcak siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz sizce de güzel olmaz mı? türk futbol tarihinde bir devrim başlatabilir mi? bu durum ilerde ne gibi sonuçlar doğurur?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaraylı olarak tebrık edıyorum, umarım bızım sampıyonlar lıgı sampıyonuyla yaoacagımız mactan cok cok daha fazla bır hasılat edersınız, niyet muhım olan..

1|2
    0|0
    • umarım, iki maçta somada ki insanlara umut olur

• tesekkur ederim

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne birleşmesi ya ama güzel olacak

1|0
    0|0
  • birleşmek saçma olur ya bence yani bjk birisi kendi kalecisine mi gol atacak şimdi yani

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• soma için elele...edebi dostluk dedikleri bu olsa gerek

1|1
    0|0
  • Güzel bir davranış. Bu insanlar madenocağından kazandığı paralarla bu takımların formasını alıyordu. Paralarını geçim için harcadıkları gibi futbol takip etmek içinde harcıyorlardı. Şimdi ebediyete intikal ettiler. Onlara yardım sırası klüplerde.

1|1
    0|0
  • walla fenerlıler her zaman delikanlı gıbı karsımıza cıkmıs ve trıbunde bızımle mucadele eden tek takım fenerbahce olmustur hep eskıdende..mekteb-i sultanının veletlerındense fenerbahce ıle bole bı organızasyon gayet guzel olmus derım..

1|2
    0|0
    • rahmetli kazım kanat'da derdi; sizin düşmanınız fenerbahçe değil diye...

• Büyük takımlarımızın katıldığı 40 dakikadan oynanacak bir turnuva yapılsa daha iyi olurdu bence. İtalya'da yapılmıştı bir yardım kampanyasında böyle birşey çok güzel olmuştu.

0|0
    0|0
  • yapsınlar dünyanın parasını alıyorlar

1|0
    0|0
  • daha çok yapılmalı...sezon öncesi tamamen show amaçlı gs-fb maçları olsun.şanslı bir taraftar 5 dk forma giysin yıldızlarla oynasın gibi etkinliklerde yapılmalı...

0|0
    0|0
  • Güzel yapmışlar büyük ihtimalle olaysız bir maç olur. Diego Ribas 'ın da Beşiktaş forması giyme hitimali varmış o maçta. İnşallah giymez. Giyerse "Bi tur atıp vercez" gibi bir şey oluyor çünkü. Sonuç olarak anlamlı bir maç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...