Eski çıktığımın facebook sayfasını görmem gerekiyor ne yapacağım?

Ben sevmeden biriyle çıktım ve çok kısa bi sürede ayrıldım ve ondan ayrılırken onu sevmeden çıktığımı söyledim. Bunun için beni arkadaşlarından silip engelledi. Bu yüzden de hiç bi şekilde profilini göremiyorum. Şimdi sorun şu ki onun facebook sayfasını mutlaka görmem gerekiyor. Ne yapmalıyım sizce yardımcı olun, teşekkürler şimdiden...

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeni bi erkek profili ac hangi takımlıysa o takımın amblemini profil resmi yap ve arkadaş olarak ekle..şansına kabul ederse profiline casus olarak sızmış olursun :)

0|0
    0|0
  • Madem çok istiyon yeni sahte bir profil oluştur alımlı bir resim felan bilgilerini iyice gizle arkadaşlık yolla ona mutlaka ilk başta kabul eder görürsün sende..

0|0
    0|0
    • iki arkadaşımdan arkadaşlık isteği yolladım ama kabul etmiyo, yeni hesap açsam da kabul etmez biliyorum

• Ortamı yakalıcan artık iş sende bitiyor

• neden öyle bi amaç peşindesin?

0|0
    0|0
  • amca ne yanı gorunce nolcak.. ayrıca dısardan aramaya kapalıysa sansın yok

0|0
    0|0
  • bırak koyver gıtsın ya sallama...

0|0
    0|0
  • goremezsin. ortak bir arkadastan bakarsin ancak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• erkek nickiyle fake ol ekle falan

0|0
    0|0
  • engellemiş seni daha ne istiyorsun bırak gitsin :(

0|2
    0|0
  • Yaptığını hak etmişsin bu yüzden ne görmeyi hayal ediyorsun bilmiyorum ama şimdikinden daha çok canının sıkılacağı kesin..Keşke sevmediğin biriyle çıkmasaydın demeden de edemiycem..

0|0
    0|0
  • baska bırınden bak?

0|0
    0|0
  • napcan kardeş boşver ya ..

0|0
    0|0
  • Ayh sizin gibileri feysten engellesek bile tekrar donup yapisiyorsunuz ya gururlu olun acik :(

0|0
    1|0
Yükleniyor...