Formula 1 yarışında lamborghini porsche araçları neden yok özellikle de lamborghini?

Formula 1 yarışında lamborghini porsche araçları neden yok özellikle de lamborghini? Çekişmeden diye tahmin ediyorum çünkü kendi f1 tarz aracı var bilenler varsa şimdiden teşekkürler :)

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende hep merak etmişimdir bunu.
    Yandaki arkadaşın cevabıyla öğrenmiş oldum.

0|1
    0|0
    • ezbere bir yorumdu bence bilgi içermiyor.

• bişeyi öğrenmene vesile olduysam ne mutlu bana... bu arada ezber değil araştırma gerçekleri araştırma de sen ona.. ezbere konuşmayı sevmem..

Erkekler Ne Diyor 1

• çünkü o kadar güvenmiyolar kendilerine... bu işin altından kalkabilcek firmalar girer bu işe... ferrari, mercedes, mclaren, williams gibi takımlar ancak bu sporda başarılı olabilirler.. lambo yu ferrariden iyi diyenler her zaman verdiğim cevapta bellidir.. madem o kadar iyi gelsin f1 de boy göstersin derim hep.. anlıcağın bu işi bilen bu işe girer..

0|0
    0|1
    • zaten lambo gibi traktör kökenli bir firma bu işte başarılı olamaz. ferrar gibi f1 le başlayan bir firma olmalıydı buna cesaret edip girebilmesi için

• ezbere bir yorum olduğunu düşünüyorum tskkr ederim

• otomotiv mühendisliği okuyan bir insan ezbere konuşmaz... ferrari hız ve aero gerektiren herşeyi pistte ortaya koyuyo.. günlük hayatta kullanılan araçların trafikte kullanılcağını hatırladığı için öyle uçuk kaçık işler yapmıyo. ve 10 yıldır f1 izleyen biri olarak bu yorum ezberden çok gerçek malesef.. lambo kendine güvense maddi gücüne güvense çoktan girerdi f1e. ama işte bikaç uçuk kaçık görünümlü araç tasarlayınca popüler olan bir firma f1de tutunamaz. f1 aerodinami olduğu kadar motorada dayalı bir spor. bu yüzden lamboya ters... yılların birikimi lazım hem bu işe el atmak için. honda toyota renault jaguar bmw gibi firmalar bile o kadar yatırım yapıp çıktı bu spordan

Yükleniyor...