Popo buyutmek ve squat hakkinda yardim?

Arkadaslar popomun biraz daha cikik ve buyuk olmasini istiyorum şu an da popom yok degil ama biraz daha buyusun istiyorum bunun icin gunde 100er tane squat yapiyorum 50'lik 2 set halinde bunun disinda onerecegimiz bir hareket var mi ve ne kadar sure sonra squatlarimi artirip kacar tane yapmaliyim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırlık antrenmanlarında hacim arttırmak istiyorsan setlerin uzunluğu değil ağrılık önemlidir. Yani sen belirli bir şeyden sonra istersen 1.000 squat yap sadece sıkılaşırsın. Hacim artması için ağırlık kullanmak ve her ay bu ağırlığı arttırmak şart.

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim peki ne kadar agirlikla baslamaliyim?

• Cok tesekkur ederim :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Popo büyür ama küçülmez ona göre istemelisin... Bunu belki düşünmüşsündür ama ben yinede söyleyim içim rahat etsin ;)

0|0
    0|0
    • Yana dogru falan degil de saglikli ve guzel bir sekilde buyudukten sonra bir sakincasi yok zaten, her yasta da guzel durur

• Haklısın da bazen başa bela olur büyük olanı ;)

• tek seferde 50 tane mi yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Evet

• o kadar tekrar yapmana gerek yok sen çok yaptın diye kalçan büyümez ya da dikleşmez yukarıya doğru

• büyütüp ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • popodan 2 3 posta

0|0
    0|0
  • Arkadaş ne fenasınız ya..:D yaz googlea squat programı diye bintane şey çıkıyo.

0|0
    0|0
    • Fenalikla ne ilgisi var onu anlamadim?

• Nese bişi demiyorum..

Kızlar Ne Diyor 2

• Squat bu iş için çok uygun :D ben bir sette seksen çekebiliyorum hani belli bir sayı yok bir sette canın yanana kadar yap o senin eşiğindir herkes farklı.köprü hareketi işe yarar sırtın yerde dizler mekik pozisyonundaki gibi bükük kalçanı kaldırıp indir ama hızlı yapma kaldır bir iki dakika bekle geri indir yine canın acıyana kadar yap hepsini üç set yapman yeterli

0|0
    0|0
    • ayrıca poponu büyütmeğe değilde güçlendirmeye çalışırız bu hareketlerde sağlık yanında görüntüyüde düzeltir :D

• Cok tesekkur ederiim kopru hareketini de deneyecegim :)

• 0|0
    0|0
    • Bunu ben de dusundum ama zaten 100den basladim ama 250 de her gun yapilamayabilir

• yavaş yavaş arttırıyosun sonuçta bence yapılabilir, bir süre sonra kolaylaşıyo çünkü

Yükleniyor...