VOLEYBOL OYNARKEN REZİL OLMAK BUNU GEREKTİRİR?

Şimdi nerden başlasam, ben 1.79 boyunda profesyonel anlamda maçlara çıkan bir voleybolcuyum.Onların giyinimiyini az çok biliyorsunuzdur, aşırı kısa şort dizlik forma spor ayakkabı vs.baya havalı oluyor :) Maç için her zamanki gibi salona çıktık tüm tribün sizi izliyor tabi, onun havasına girmiştim ki, izlemeye gelen futbolcu çocukların çelmesiyle birinin üstüne düştüm (anladınız artık nası düştüğümü, söyleyemiyorum) onlarda baya oo falan yaptı tüm salon baktı maça çıkmadım, voleybolu bırakıcam galiba napmalıyım :(

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

• bende voleyball oynuyorum bilirim o tribün heyecanını ama salaklık onlarda sen niye bırakıyon ki gül gibi işini. voleyball aşktır kendimi çok iyi hissediyorum oynayınca hele de iyi oynuyorsan hiç bırakma nasıl olsa unutulacak o olay, her şey unutuluyor.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• o da şimdi muhtemelen duştadır hala:D

0|1
    0|0
    • erkek milleti olarak hepinizde var bir adilik sanırım ;)

• bak ne kadar zeki bir kızsın hemen anladın ne demek istediğimi :))

• ne dert ediyorsunki iki gün gül geç kimseyide sallama sadece gül. olur öyle şeyler kafana takmayacaksın. sen bunun için voleybolu bırakırsan başka bişey olunca intiharmı edeceksin?

0|0
    0|0
    • doğru söylüyosun :)

• boşver sen işine bak. nerde oynuyorsun? nekadardır? nasıl gidiyor devam edecekmisin? okulamı devam yoksa voleybolamı ikisi birden olacakmı

• Birkaç güne unutulur dert etme...

0|0
    0|0
  • bu forma takımın degısmesı için kulupler arasında konusup spor bakanlıgına degıstırılmesı için ugrasın ornek formada da anlasın

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir sosyal fobidir yav. İnsanların düşüncelerini bu kadar önemsemeye devam edersen hayat boyu işin zor.

0|0
    0|0
  • bende lisedeyken rüzgar bir kızın eteğini açmıştı karşı karşıya bizde bakmak zorunda kalmıtım ben o bile demedim kız baana bir ton fırça attı bağardı:)))) bence sen sporcusun senin utanmana gerek yoktıpta ve sporda bişe olmaz

0|0
    0|0
  • kazadır olmuş, böyle yapmanız çok anlamsız.

0|0
    0|0
    • kaza ama öyle böyle değil ciddi düşünüyorum

• saçmalama lütfen...
      gelecekteki neslihan'ın kariyeri böyle son bulmamalı ;)

• aman sende unutulur gider görende soyunma odasında basıldın sanır

0|0
    0|0
  • Bende futbol oynarken okulda kızların yanında takla atmıstım herkes kahkaha falan basta rezil oldugumu düşünmüştüm yerden kalkıp kendimde gülmüştüm vay be :/

0|0
    0|0
  • ya takılma nolucak oynamaya devam et arkadası :) bu arada bnde voleybolu çok seviyorum on numara bence

0|0
    0|0
  • nasıl düşüş ki, kucağina mı düştü çocuğun?

0|0
    0|0
  • bu zekayla voleybol oynayabildiğine şükret ve devam et

0|0
    0|0
  • Üzgünüm özür dilerim kısa şorttan sonrasını okuyamadım :(

0|0
    0|0
  • Herseyin bir cozumu var bununda :) ekle :)

0|0
    0|0
  • yani çokta kafaya takılıcak bir sorun değil bu yaşadığın açıkçası

0|0
    0|0
  • o onların karaktersşzlği takma kafana bizde maçlarda neler yaşıyoruz anlatsam...

0|0
    0|0
  • bence amerikan futboluna geçiş yap

0|0
    0|0
  • bunun için voleybol mu bırakılır ne bilim bence gereksiz kaza olabilir yani

0|0
    0|0
    • sanırım seni etkileyen düştüğün pozisyon olmuş ama bunun dansını yapıyor adamlar salla :)

• yok artık ta tak diye kucağına mı oturdun

0|0
    0|0
  • kazaymış olmuş bitmiş ne var bunda abartma

0|0
    0|0
    • o kadar küçük bir olay değil ben neyse deyip geçemem

• çelmeyi takan karaktersiz şerefsizin mağlum yerlerine hazır taş gibi dizliğin de varken çok sert bir şekilde diz yapıştırsaydın ve tribünden yükselecek asıl ooo sesini o zaman görseydin :) sakın moralini bozma ve bu olayı unut. istersen o çocuğa daha sonra da diz atabilirsin çünkü seni çok rahatlatcak, çok iyi gelecek. voleybol maçlarına da hiç ara vermeden çıkmaya devam et. boyuna da hayran kaldım muhteşemsin ya o boy ne öyle :)

0|0
    0|0
  • oyş kalçalarındaki baskıyı hissettin mi :) kesin mast. yapmışsındır eve gidince ama bu sebeple bırakman aşırı salakça olur :)

0|1
    0|1
    • sizin gibi insan görünümlü zihniyeti tiksinç pislikler olduğu için takıyorum bunu kafama, gün gelir seninde canını çok sıkan bir olay olur dert etme ;)

• seks düşünüyoruz diye pislik olsaydık üreyemezdik tatlım, olmasaydık olmazdın :P neyse özür dilerim bir şey demiyorum bu sebeple voleybolu bırakma sakın :)

Kızlar Ne Diyor 6

• saçmalama ya uc bes salak ıcın karıyernı elnden alma eger cok ıyı oynuyosn o olay olmamıs gbı dvran hc bırıne bakma bsver ne guzl voleybolcsn ıste ıkı salak ıcn degmz

0|0
    0|0
    • tşkler doğru söylüysn

• tabıkı haklıyım bı salak yuzunden gelecek yakılırmı dunyca unlu volaybolcu olma sansın vr bıyun uzn allhtn dha ne ıstyosn :D

• Saçmalama canim birak ne rezilliği walla gecen arkadas dustu carsinin ortasinda ikimizde oturup gulduk :) yani ayni kafadaniz insaniz biz ya duserizde kayarizda ne olmus yani boyle sacma sapan birsey icin kariyerinden wazgecmeye degmez yaptigin spor cok guzel zamndida keyfi birktm sif antremanlara gitmemek icin inan cok pismanim. Ben olsam bir dusme konusunu acsa abi nasil dustm die kendim bile dalga gecrm kendimle iki gune herkes unutur gider

0|0
    0|0
    • ama öyle düşme değil anlamadın kardeşim :)) yorumun için teşekkür

• Anladim canm o cocuklardan birinin ustune dusmusun eee ne olmus yani cani cehheneme o cocuklarin oyle iki aptal icin yaptigin seye bak belki cok basarili bir spircu olup ulkeni temsil edecen bosver onlari onlar dalga gecse agzinin payini verisin olur biter

• Voleybol gösteriş için oynanmaz profesyonel bir voleybolcu kendi oynadığı forma içinde çok havalı vs demez

0|1
    0|0
  • Saçmalama voleybol hayatından önemli mi başkalarının görüşlerini öneme alma kendinden emin ol. Böyle bir yazı senin öz güvensiz olduğunu göseriyor...

0|0
    0|0
  • İzlemeye gelen futbolcu çocuk nasıl çelme atıyor sana?

0|0
    0|0
    • canım burada oturup da yalan söyleme çabasında değilim bunu anlayacak kapasiteye sahiptirsindir umarım :) spor salonuna inen bir merdiven var, kenarlarında insanlar oturuyor futbol tribünlerindeki gibi, karşı takımla birlikte indiğimiz için kalabalıktık ve aniden takılan çelmeyle bu hale geldim

• Ayağa kalkınca ayarladım elbette,''biz gibi işine aşık oyuncuları şu iğrenç zihniyetinizle işimizden soğutmayın'' gibisinden birşeyler söyleyerek azarladım.

• Bırakma , unutulur o.:)

• saçmalama bir düştün diye sporu bırakıcaksın

0|0
    0|0
    • haklısın :)

• tavsiyem bende 2.ligde oynayan basketbolcuyum ayakkabımın bağcığını baglamadan sahaya cıktım tribün tıklım tıklım bağıcıga basınca yere düştüm ve burnum kanadı herkes bana orda güldü maç başlamadan ben diskalifiye oldum cünkü formaya kan bulasınca direkt atılıyorsun oyundan ben orda düştüm diye basketbolu bıraksaydım kafamı taşlara vururdum ama bırakmadım vardır bunda bir hikmet dedim ve devam ettim

• sende profesyonel ligte oynuyorsan bırakma sakın iyi düşün iyi olsun isterse herkes sana laf atsın sen voleybolu seviyorsan diğerlerin dediği kimin umrunda ki

Yükleniyor...