Arkadaşlar bacaklarımı inceltmem için bu yazdıklarımı yapmam yeterli midir?

Bacaklarımı kalın buluyorum.. Malum yaz geliyor bikiniler, mayolar..
Güzel görünmek istiyorum ve her aynaya bakınca kendimden nefret ediyorum.
Bayadır az yemek yiyorum ama öğünlerim çok, tarçınlı çay içiyorum, ve özellikle kalça bacak hareketleri yapıp ip atlıyorum gün içerisinde okul nedeni ile yürüyorum, bu sizce bacaklarımı inceltmem için yeterli mi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• aşırı spor yapma, bacaklarını streç film ile sararak hızlı tempoda en az 30 dakika yürü her gün. 2 ayda bacakların jilet gibi olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kalın baldır candır

0|0
    0|1
  • link koy

0|0
    0|1
  • ip atlarsanız bacaklarınız incelmez kaslanır. ilacınız plates.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• koşarsan basen genişler , squat çek diyecem o kas kütlesini artırır fakat acaip sıkı ve dik kalçalara sahip olabilirsin, kemik yapın neyse odur yani çok fazla birşey elde edemessin sadece kilo vermek için diyet yap desem bu defa sarkmalar olusur daha fena gözükür:D sen en iyisi squat çek o çok sağlamlaştırır bacakları hem çok cılız bacak da iyi değil sağlıklı ve güçlü görünmesi bence daha iyi

0|0
    0|0
  • ben 51 kiloydum öğünlerimi azalttım ve her gün 1 saat yürüdüm ama düzenli olarak arada 2 saat falanda oluyordu nasıl oldu bilmiyorum 43 kiloya düşmüşüm D:d:d

0|0
    0|1
    • Aa çok iyi teşekkür ederim :)

• Ebru sallinin skinny jeans dvdsi kalca ve basen küçültmeye yönetimi bir bak derim. Bunun dışında squat, lunges, deadlift gibi hareketler cok etkilidir hareketler basenleri küçültmek için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...